Akademia Animatora - opinie

 Oto kilka opinii od naszych Kursantów:

 Beata: Kochani DZIĘKUJĘ! To dzięki Wam nauczyłam się wszystkiego i moje marzenie zaczyna się spełniać :)

Monika: było cudnie było miło ale szybko się skończyło :) moje dzieci przeszczęśliwe że mamusia umie z balonika wyczarować kwiatka, miecz, osmiornicę, pieska.... usmiechy od ucha do ucha :) 

 Martyna: Dziękuję za super szkolenie! Byle więcej takich!  

Dorota: CHCIAŁAM BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ I SUPER ZABAWĘ!:) Jestem naprawdę zachwycona wczorajszym dniem :)  

Agata: Wczorajsze szkolenie w Rumi było fantastyczne ! Dziękuję wszystkim, a w szczególności Pani Monice, która tak umiliła dzień swoim ''maluszkom'' :)  

Marta: Dziękuję za dzisiejsze szkolenie. Zabawa była przednia. :-)  

Anna: Dziś w Rumi było wspaniale! Uwielbiam Akademię Animatora :* dziękuję Pani Moniko za świetnie poprowadzone zajęcia, za tak miło spędzony czas i za to, że przez 8 godzin mogłam znów być dzieckiem :D

Marta:
Byłam na dzisiejszym szkoleniu i polecam! Przydatne i ciekawe, nie tylko dla osób, które pracują z dziećmi, ale także dla każdego kto lubi kreatywnie spędzać czas z maluchami :)  


Klaudia: Bardzo polecam ten kurs :) Dzięki moim nowym umiejętnościom nie raz uświetniłam imprezy rodzinne oraz podbiłam serca Dzieci na praktykach w przedszkolu ;D 

 Ola: Dziękuję za szkolenie - było super - znów czegoś nowego się nauczyłam

Ewa:
było kreatywnie, wesoło, ciekawie, słodko (z ciasteczkiem:), sympatycznie, koleżeńsko, bańkowo, balonowo, zabawowo- jednym słowem (i dosłownie) WYSTRZAŁOWO!!! Dziękuję Akademio Animatora:) POZDRAWIAM!

Patrycja:
Byłam na szkoleniu Animatorów w Warszawie, teraz organizuję półkolonie dla dzieciaków i doświadczenie zdobyte bardzo mi pomaga w prowadzeniu! Dzieci są zachwycone z zabaw, a ja czerpię przyjemność z ich uśmiechów i śmiejących się oczu! Dziękuję za szkolenie i GORĄCO POLECAM! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz