środa, 13 lipca 2016

Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016

 

 

Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016


Rozwiń skrzydła w Trójmieście! Zapisz się na Kurs Animatora Gdańsk (Rumia) organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy!

Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk (Rumia) zapewni Ci profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci. Pod okiem Doświadczonych Trenerów stworzysz fantastyczne balonowe kreacje, nauczysz się podstaw malowania twarzy, wykonasz profesjonalny pokaz baniek mydlanych, poznasz ciekawe pomysły na zorganizowanie wakacyjnych, plenerowych animacji. Po zakończonym Kursie Animatora Gdańsk (Rumia) otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który stanie się Twoją przepustką do świata animacji.

Otwórz się na nowe możliwości i zapisz się na Kurs Animatora Gdańsk (Rumia). Do udziału w Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci zapraszamy Rodziców, Dziadków i Opiekunów, Uczniów, Studentów, Nauczycieli i Animatorów - wszystkich, niezależnie od wieku i wykształcenia, których łączy wspólna pasja. Praca z dziećmi dostarcza wielu wspaniałych wzruszeń, małych i dużych radości oraz ogromnej satysfakcji.

Kurs Animatora Gdańsk (Rumia) to wspaniała okazja, aby odwiedzić ulubione miejsca w Trójmieście lub odkryć Gdańsk, Gdynię i Sopot z zupełnie nowej perspektywy. Wybierz wypoczynek na sopockiej plaży, spacer po gdańskiej Starówce lub wizytę na gdyńskim bulwarze, który wieczorową porą tętni życiem!

Zapisz się na Kurs Animatora Gdańsk (Rumia), zdobądź praktyczne umiejętności i rozpocznij pracę w zawodzie, w którym nie ma miejsca na nudę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz