środa, 13 lipca 2016

Kurs Animatora Rumia 31.07.2016

Kurs Animatora Rumia 31.07.2016


Akademia Animatora zaprasza na specjalną, wakacyjną edycję Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci Rumia! Ostatni dzień lipca będzie początkiem wielkiej przygody. Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Rumia i zdobądź nowy zawód, w którym każdy dzień pracy jest okraszony dziecięcymi uśmiechami.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci razem ze swoją przyjaciółką lub namów na weekendowy wyjazd na Wybrzeże swoich domowników. Zapraszamy do udziału w Szkoleniu dla Animatorów Rodziców, Dziadków, Opiekunów, Uczniów i Studentów - bez względu na wiek czy wykształcenie. Dla nas liczy się Twoja pasja i zaangażowanie.

Szkolenie Animatora w Akademii Animatora to nauka poprzez zabawę. Profesjonalni Trenerzy nauczą Cię, w jaki sposób wykonywać ogromne bańki mydlane, jak tworzyć zabawne balonowe kreacje - od pieska po ośmiornicę, dowiesz się, jak w profesjonalny sposób malować twarze i z jakich produktów korzystać. Poznasz także atrakcyjne i skuteczne sposoby na przeprowadzanie wakacyjnych animacji dla dzieci. Kurs Animatora Rumia zakończy się rozdaniem certyfikatów w języku polskim i angielskim - od tej pory będziesz Specjalistą od dziecięcych animacji i znajdziesz pracę w wielu atrakcyjnych turystycznie miejscach w Polsce i poza granicami kraju.

Kurs Animatora Rumia to świetna okazja, aby zwiedzić Trójmiasto na własną rekę lub wraz z przyjaciółmi. Polskie Wybrzeże kusi pięknymi piaszczystymi plażami, klifami, lasami, wspaniałymi zabytkami i morzem wyjątkowych atrakcji!

Wybierz Kurs Animatora Rumia w Akademii Animatora i obierz kurs na Trójmiasto! Zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora i spędź kreatywny weekend na Wybrzeżu.

Zapisz się na stronie: www.AkademiaAnimatora.pl ! Zapraszamy!