środa, 13 lipca 2016

Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016

Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016


Ostatniego dnia lipca startuje wyjątkowa, letnia edycja Kursu Animator Zabaw dla Dzieci Gdynia (Rumia). Zapisz się już dzisiaj na wyjątkowe Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Gdynia (Rumia), dzięki któremu zdobędziesz zawód Profesjonalnego Animatora, zyskasz praktyczne umiejętności, które umożliwią Ci pracę w wielu fantastycznych miejscach w Polsce i za granicą.

Kurs Animatora Gdynia (Rumia) prowadzą Profesjonalni Trenerzy Akademii Animatora, którzy nauczą Cię na profesjonalnych fantomach podstaw malowania twarzy, sposobu wytwarzania gigantycznych baniek mydlanych i tworzenia fantazyjnych balonowych kreacji. Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci dowiesz się, jak przeprowadzić skuteczne i ciekawe animacje dla dzieci w różnych wakacyjnych miejscach i wiele, wiele więcej!

Na Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdynia (Rumia) zapraszamy wszystkich, którzy kochają pracę z dziećmi. Kurs Animatora przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, stawiających swoje pierwsze kroki w branży animacyjnej, jak i dla Doświadczonych Animatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności.

Po zakończonym Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci i odebraniu dwujęzycznego certyfikatu wybierz się na zwiedzanie Trójmiasta. Gdańsk, Gdynia i Sopot oferują wiele atrakcji, szczególnie w okresie wakacyjnym. Gdańsk przyciąga malowniczymi uliczkami i przepiękną Starówką, Sopot kusi piaszczystymi plażami i słynnym "Monciakiem", a Gdynia intryguje wspaniałymi klifami i modernistyczną architekturą.

Zapisz się na Kurs Animatora Gdynia (Rumia) i zdobądź swój wymarzony zawód. Połącz pracę i pasję - zostań Animatorem Zabaw dla Dzieci.