środa, 13 lipca 2016

Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016

Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016


Startuje specjalna, letnia edycja Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci w Warszawie! Animatorzy z Akademii Animatora będą w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach na terenie całego kraju, przeprowadzając wesołe animacje w letniej aurze.

Na Kurs Animatora Warszawa zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku - wystarczy uśmiech i pozytywna energia! Zapisz się na Kurs, jeżeli jesteś Rodzicem i chcesz dowiedzieć się, jak w wyjątkowy sposób zorganizować swojemu dziecku czas w trakcie wakacji. Skorzystaj z oferty Akademii Animatora, jeśli pracujesz jako Animator i chcesz nauczyć się nowych, wyjątkowych sposobów na wakacyjne animacje dla najmłodszych. Zarejestruj się na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci, jeżeli Twoim marzeniem jest rozpoczęcie pracy w zawodzie Animatora.

To nie będzie kolejny, nudny wykład, z którego nie wyniesiesz nic poza poczuciem zmarnowanego czasu. Przygotuj się na wspaniałą przygodę i praktyczne przygotowanie do pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci. Doświadczeni Trenerzy nauczą Cię, jak przeprowadzać wspaniałe pokazy ogromnych baniek mydlanych i jak tworzyć fantastyczne balonowe kreacje. Na specjalnej, wakacyjnej edycji Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci czeka Cię wiele wyjątkowych niespodzianek i niecodziennych atrakcji. Na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, dowiesz się, jak w sposób ciekawy i twórczy zorganizować wesołe wakacyjne gry i zabawy dla dzieci i o wiele, wiele więcej!

Połącz Kurs Animatora Warszawa z "Małą Turystyką" i odwiedź najpiękniejsze miejsca w stolicy. Razem z osobami poznanymi na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci odwiedźcie warszawskie Łazienki i Centrum Nauki Kopernik, spędźcie magiczny wieczór nad Wisłą i pójdźcie na wyjątkowy spacer po Starym Mieście.

Kurs Animatora Warszawa oferuje Ci wiele nowych możliwości! To inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci. Jako Absolwent Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa z łatwością znajdziesz pracę w zawodzie Profesjonalnego Animatora dziecięcych zabaw.

Zarezerwuj Twoje miejsce na szkoleniu w Warszawie na stronie : www.AkademiaAnimatora.pl ! Dołączysz? ;-)