środa, 20 kwietnia 2016

Kurs Animatora Gdańsk 11.06.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Lubisz widzieć uśmiech na twarzach dzieci? Chciałbyś dawać szczęście najmłodszym? Zapisz się na Kurs Animatora Gdańsk 11.06.2016.

Akademia Animatora umożliwi Ci rozpoczęcie przygody jako Kreatywny Animator Zabaw dla Dzieci!

Innowacyjny Kurs Animatora Gdańsk 11.06.2016 przygotuję Cię do pracy jako Profesjonalny Animator Zabaw dla Dzieci. Nauczysz się, jak zachęcić wszystkie dzieci do kreatywnej zabawy, sprawić by każde z dzieci brało aktywny udział i miło spędziło czas w gronie swoich rówieśników. Zapoznasz się ze specjalistycznymi metodami pracy z dziećmi i poznasz wiele zabaw ruchowych i plastycznych. Ponadto, zyskasz takie umiejętności jak modelowanie balonów, malowanie twarzy dzieci, tworzenie wielkich baniek i wiele, wiele więcej.

Akademia Animatora pomoże Ci przygotować się do pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci. Miła atmosfera i innowacyjne metody oraz praktyki profesjonalnych trenerów sprawią, że z łatwością przyswoisz wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania tego wyjątkowego, niosącego radość zawodu oraz do wykorzystania ich we własnym domu.

Kurs Animatora Gdańsk 11.06.2016 zakończony jest wręczeniem Certyfikatów, potwierdzających Twoją wiedzę i umiejętności w zawodzie Animatora Zabaw z Dziećmi w języku polskim jak i w języku angielskim, dzięki któremu łatwiej znajdziesz wymarzoną pracę!

Akademia Animatora serdecznie zaprasza na Kurs Animatora Gdańsk 11.06.2016
http://akademiaanimatora.pl/kurs-animatora-gdansk-animator-zabaw-dla-dzieci/