środa, 20 kwietnia 2016

Kurs Animatora Poznań 14.05.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla dzieci

Czy chciałabyś zostać Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci?

Jeśli lubisz towarzystwo dzieci i cieszysz się z widoku ich radosnych spojrzeń to zastanów się nad Kursem Animatora Poznań 14.05.2016!

Taki właśnie Kurs Animatora jest organizowany przez Akademię Animatora

Czego dowiesz się na Kursie Animatora, organizowanym przez Akademię Animatora?

Dowiesz się, jak postępować z dziećmi i jak sprawić, by na ich buziach pojawiły się szerokie uśmiechy. Nauczysz się jaką zapewnić rozrywkę grupie dzieci w zależności od ich indywidualnych cech, jak sprawić by każde z dzieci było równe i każde uczestniczyło we wspólnej zabawie. Oprócz wiedzy zdobędziesz też praktyczne umiejętności takie jak modelowanie baloników czy malowanie buziek :)

Akademia Animatora organizuje kursy takie jak Kurs Animatora Poznań 14.05.2016. Innowacyjny sposób przekazywania wiedzy i umiejętności sprawią, że wyjdziesz z kursu pełna pozytywnej energii, nowej praktyczne wiedzy, poweru i uśmiechu! Trenerzy dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i praktyczną wiedzą zdobywaną przy organizacji wysokiej jakości eventów.

Po ukończeniu Kursu Animatora Poznań 14.05.2016 będziesz posiadał potrzebną wiedzę i umiejętności by przeprowadzać fantastyczne animacje i sprawiać dzieciom radość! Uzyskasz również Certyfikat ukończenia kursu animatora zabaw dla dzieci w dwóch językach - polskim i angielskim. Co zdecydowanie ułatwi Ci znalezienie pracy!

Czekamy na Ciebie, zapisz się już teraz na kurs animatora Poznań 14.05.2016
akademiaanimatora.pl/kurs-animatora-poznan-animator-zabaw-dla-dzieci/ - Dołącz do nas, zapisz się na Kurs Animatora!