środa, 20 kwietnia 2016

Kurs Animatora Katowice 28.05.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Czy ktoś Ci kiedyś mówił, że świetnie dogadujesz się z dziećmi? Może sam czujesz, że praca wśród dzieci to coś dla Ciebie? Jeśli tak, pomyśl przez chwilę, czy chcesz rozwinąć swoje naturalne predyspozycje i zostać profesjonalnym animatorem zabaw z dziećmi?

Akademia Animatora Ci to umożliwi - zapisz się na Kurs Animatora Katowice 28.05.2016.

Zacznij swoją przygodę Animacyjną wraz z Akademią Animatora!

Akademia Animatora daje możliwość pozyskania wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących
zabaw z dziećmi. Innowacyjne metody treningowe sprawią, że sam Kurs Animatora Katowice 28.05.2016 będzie miło spędzonym czasem, podczas którego dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, które pomogą Ci zarówno podczas domowych animacji, jak i w pracy. Dowiesz się jak sprawić by dzieci były jeszcze bardziej uradowane niezapomnianą i fantastyczną zabawą z Tobą, poznasz metody pracy z dziećmi i nauczysz się również takich rzeczy, jak modelowanie baloników, malowanie buziek, tworzenie wielkich baniek, trening kreatywności i wiele więcej! Trenerzy, podczas Kursu Animatora Katowice 28.05.2016 zaproponują też wiele fantastycznych i nieszablonowych zabaw plastycznych i ruchowych.

Akademię Animatora tworzą ludzie z pasją - pasją dawania uśmiechu i zmieniania świata dzieci na lepsze!

Trenerzy dzielą się również swoim doświadczeniem w organizowaniu imprez dla osób prywatnych jak i największych firm w Polsce i w Europie.

Kurs Animatora Katowice 28.05.2016 organizowany przez Akademię Animatora to świetny wybór!

Po kursie otrzymasz dwa certyfikaty, w języku polskim i w języku angielskim, które potwierdzą zdobyte umiejętności i sprawią, że będziesz miał przewagę konkurencyjną przy poszukiwaniu pracy nad innymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy na Kurs Animatora Katowice 28.05.2016
akademiaanimatora.pl/kurs-animatora-zabaw-dla-dzieci-katowice/