środa, 20 kwietnia 2016

Kurs Animatora Łódź 7.05.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Pomyślałeś kiedyś, że kariera Animatora Zabaw to coś dla Ciebie?

Jeśli jesteś kreatywny i czerpiesz radość z radości dzieci na Twój widok, to powinieneś zainteresować się tym kursem!

Akademia Animatora, prowadzi profesjonalne Kursy na Animatora Zabaw dla Dzieci.

Co czeka Cię na Kursie Animatora?

Trenerzy przekażą Ci praktyczne informacje, które będziesz mógł wykorzystać zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Zdobędziesz takie umiejętności, jak: modelowanie baloników, malowanie buziek czy robienie wielkich baniek. Ponadto nauczysz się jak pracować z dziećmi, biorąc pod uwagę ich wiek i indywidualne cechy każdego z dzieci. Akademia Animatora zapozna cię również z tajnikami radzenia sobie z dziećmi i przedstawi wiele propozycji zabaw ruchowych i plastycznych. A to wszystko w przyjaznej atmosferze!

Akademia Animatora organizuje kursy takie jak: Kurs Animatora Łódź 7.05.2016.

Trenerzy pokażą Ci, jak być Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci. Są to ludzie z pasją i doświadczeniem w organizowaniu imprez. Sprawią, że Kurs Animatora Łódź 7.05.2016 będzie kursem spędzonym w miłej atmosferze po którym wyjdziesz z uśmiechem oraz zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności potrzebne by być Profesjonalnym Animatorem zabaw dla dzieci.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat w języku polskim i w języku angielskim który pomoże Ci w znalezieniu pracy oraz wyróżni Cię na tle konkurencji.

Zapraszamy Cię na kurs animatora Łódź 07.05.2016!
www.AkademiaAnimatora.pl/lodz/   - Zapisz się, zapraszamy!