środa, 20 kwietnia 2016

Kurs Animatora Wrocław 4.06.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci


Sprawianie radości dzieciom to jedno z Twoich ulubionych zajęć? Być może pracujesz z dziećmi i chciałbyś dopełnić swoją wiedzę w zakresie zabaw z dziećmi?


Zapraszamy Cię na Kurs Animatora Wrocław 4.06.2016 który organizuje Akademia Animatora!

Jak odbywa się Kurs Animatora Wrocław 4.06.2016?

Akademia Animatora dba o to by kursy były przeprowadzane w przyjaznym otoczeniu. Trenerzy prowadzą Kurs Animatora Wrocław 4.06.2016 w sposób profesjonalny, przekazując Ci rzetelną wiedzę i praktyczne informacje. Na kursie dowiesz się między innymi, jak postępować z dziećmi, niezależnie od wieku grupy czy indywidualnych cech dziecka. Zostanie Ci przekazana wiedza praktyczna, poparta wieloletnim doświadczeniem Trenerów. Nauczysz się również, np. jak modelować baloniki i w jaki sposób bezpiecznie malować buzie dzieci. Inaczej mówiąc, dowiesz się wszystkiego co jest Ci potrzebne jako Profesjonalny Animator Zabaw z Dziećmi! :-)

Kurs Animatora Wrocław 4.06.2016 prowadzony przez Akademię Animatora to bardzo dobry wybór.

Po ukończeniu kursu wyjdziesz z uśmiechem, energią do działania i "naładowanymi akumulatorkami" i dwoma certyfikatami (w języku polskim i angielskim) które wesprą Cię w znalezieniu pracy idealnej właśnie dla Ciebie.

Akademia Animatora zaprasza na Kurs Animatora Wrocław 4.06.2016! Zapisz się już dziś, ponieważ lista osób uczestniczących w kursie jest ograniczona!
http://akademiaanimatora.pl/kurs-animatora-wroclaw-animator-zabaw-dla-dzieci/