piątek, 18 grudnia 2015

Akademia Animatorów

Warszawa to miasto, które wyraźnie wyróżnia się na tle innych polskich aglomeracji. Warszawa to nie właściwie nie miasto, to styl życia. A ten styl życia wymaga pewnych wydatków. I tutaj zaczynają się schody, bo fundusze trzeba jakoś zdobyć. I tutaj zjawiamy się my czyli Akademia Animatora z Warszawy. Witaj, pomożemy.

Pewnie teraz zastanawiasz się, co właściwie mieliśmy na myśli. Jeśli miałeś okazję być na dłużej w Warszawie, przyznasz, że inaczej tam się żyje niż w pozostałych miejscach w Polsce. Tempo przemijania poszczególnych chwil jest zatrważająco szybkie. Szybko się pracuje, szybko je, szybko ładuje akumulatory i szybko podąża za modą. Szybko też wydaje się pieniądze, by nadążyć za wszystkim. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu- ludzie chcą czuć się akceptowani oraz chcą pracować do przyjętych, warszawskich norm. Powoduje to dążenie do szukania wciąż nowych form zarobku i zdobycia dodatkowych funduszy. Jeśli również jesteś na etapie rozważania takiej ewentualności – czekamy właśnie na Ciebie.

Warszawa słynie z najlepszych kursów i najciekawszych szkoleń. Kalendarz stolicy wypełniony jest po brzegi wydarzeniami rozwojowymi, które pozwolą Ci poznać genialne możliwości rozwinięcia skrzydeł i odkrycia nieznanych rozwiązań biznesowych. Wśród nich znajduje się także Akademia Animatora, z dumą reprezentująca kursy pozwalające zdobyć zawód animatora czasu wolnego oraz animatora zabaw dla dzieci. Zainteresowany? Czytaj dalej!

Kurs Akademii Animatora w Warszawie to niezwykle ciekawa inicjatywa, która pozwoli Ci zdobyć pożądaną na rynku wiedzę. Szukają jej zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi. Są to rodzice, firmy eventowe, agencje reklamowe, organizatorzy szkoleń, fundacje, stowarzyszenia, przedszkola, ośrodki szkoleniowe i edukacyjne, a także wszelkie inne miejsca poświęcone dzieciom i wydarzeniom rozwojowym. Możesz wykorzystać ją zarówno na etacie jak i przy realizacji zleceń freelancerskich. Obojętnie na co się zdecydujesz, masz możliwość zdobycia naprawdę dobrych pieniędzy, które znacznie zbudują lub podreperują Twój budżet. Pewnie teraz zastanawiasz się jak to działa? Stawka dobrego animatora może wynosić nawet kilkaset złotych za godzinę. Możesz pracować w weekendy lub okazjonalnie podczas większych wydarzeń jak np. urodziny galerii handlowych, czy świąt Bożego Narodzenia lub stale w placówce edukacyjnej lub sali zabaw. Dobrym pomysłem będzie też prowadzenie zajęć w przedszkolach, klubach fitness i centach zakupowych. Wszędzie tam gdzie są dzieci, szukaj dla siebie możliwości rozwoju.

Jak widzisz, istnieje w miarę łatwy sposób na zarobienie określonej liczby pieniędzy, która pozwoli CI dostosować poziom życia w taki sposób, by nie odstawać od reszty otaczającego Cię świata. Chęci są? To teraz trzeba jeszcze wykorzystać je przy pozyskiwaniu odpowiednich zleceń. Pierwszą zasadniczą rzeczą, którą warto podkreślać jest zarejestrowany certyfikat potwierdzający zdobyte kompetencje. Pozorantów jest wiele, dlatego dobrze wykwalifikowany animator zabaw dla dzieci jest na wagę złota. Nasza rada, zamieść informacje o zdobytym dyplomie w swoim CV, to zawsze zrobi wrażenie i sprawi, że potencjalny szef będzie pod naprawdę ogromnym wrażeniem. Genialnym posunięciem będzie również wyszczególnienie kompetencji, potrzebnych do wykonywania tego zawodu. O jakich mowa, mamy kilka propozycji: zarządzanie czasem, tworzenie przyjaznej atmosfery, dyplomatyczne rozwiązywanie sytuacji kryzysowych i trudnych, kreowanie poczucia komfortu, zarządzanie emocjami dziecka, moderowanie zachowań maluchów, wspieranie postaw
liderskich, pomaganie najmłodszym wykazującym cechy introwertyczne, uśmiech i pozytywne usposobienie, a także dynamizm w działaniu. Z bardziej kreatywnych umiejętności warto wskazać myślenie abstrakcyjne, nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań, wymyślanie i pisanie scenariuszy zabaw, malowania buziek, wykonania zwierzątek z balonów i wiele, wiele innych przydatnych technik animacji, które poznasz na naszym szkoleniu w Akademii Animatora. Kurs ten kompleksowo przygotuje Cię do nowej roli i pozwoli z uśmiechem na ustach realizować kolejne cele.

Brzmi zachęcająco, prawda? :-) A teraz pomyśl. Twoja przygoda z pracą animatora może być początkiem czegoś zupełnie większego. Marzy Ci się własny biznes? A może praca copywritera ze specjalnością animacji kultury? Może chcesz się w końcu uwolnić od etatu i zarabiać wtedy, kiedy masz na to ochotę? A może jest tak, że z całego serca kochasz dzieci i pragniesz stworzyć im raj na ziemi? Każda motywacja jest dobra, każde pragnienie można spełnić, wystarczy się ruszyć i zrobić pierwszy krok. Pamiętaj o fundamentach, czyli zdobytej wiedzy, resztę działań ogranicza tylko Twoja wyobraźnia.

Warszawa to miasto wielu możliwości, które zna niejedną historię sukcesu. Zazwyczaj zaczyna się tak samo. Pojawia się mała myśl determinująca określoną emocję. Czujesz ją całym serduchem i wiesz, że to jest dobre :-) Potem następuje nieśmiałe działanie. Kroczek po kroczku, zbliżasz się do upragnionego celu. Omijasz kłody, zwalczasz zagrożenia, konsekwentnie działasz, by w końcu z dumą spojrzeć za siebie i zdać sobie sprawę, że się wszystko udało. Masz to. Oto jesteś na swoim własnym szczycie. My wraz z Akademią Animatora chcemy towarzyszyć Ci w podróży i z dumą oklaskiwać Twoje sukcesy. Decyzja należy do Ciebie, czy nam pozwolisz.