wtorek, 15 grudnia 2015

Kurs Animatora Lublin

Był zespół, który z odpowiednim przytupem śpiewał „ w kinie, w Lublinie kochaj mnie”. Nic dziwnego, w końcu Lublin to genialne miasto do zakochania się…w sobie, w swojej pracy i w swoich marzeniach, które warto realizować.

Każde miejsce jest dobre do zawalczenia o swoją przyszłość. Każdy z nas jest w jakiejś sytuacji. Być może czytasz ten artykuł, ponieważ potrzebujesz zmiany i szukasz jakiegoś impulsu, który pozwoli zrobić Ci krok w obranym przez siebie kierunku. Jeśli tak, to dobrze że tu Jesteś bo mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Ale najpierw pozwól, że się pobawimy w wróżkę. Być może w Twoim obecnym życiu stało się coś, co powoduje, że jesteś gotowy na wprowadzenie czegoś nowego. Być może w jakimś stopniu udało Ci się „odzyskać” kontrolę nad swoim losem i pragniesz przekierować go na inne tory niż dotychczas. Być może nasze domysły aż za bardzo mijają się z prawdą, a jedyne czego chcesz to spróbować swoich sił w jednym z zawodów kreatywnych. Mamy dla Ciebie pocieszającą myśl. Bez względu na to czy byliśmy blisko prawdy, czy nasze teorie nie sprawdziły się nawet w jednym procencie, czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami.

Tak, tak. Akademia Animatora w Lublinie zaprasza. Wystarczy, że odnajdziesz w sobie nieco odwagi i przekroczysz nasz próg, gwarantujemy że nie pożałujesz, a każda minuta spędzona z nami będzie obfitować w genialne doświadczenia i wspaniałe wspomnienia. Lublin staje się miastem innowacji i ciekawych rozwiązań, również w kwestiach zawodowych. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie Akademii Animatora. Chcemy Cię bliżej poznać i razem z Tobą realizować marzenia. Lubimy ten wspaniały moment, kiedy po całym dniu budowania swojej strategii działania, okraszonej pozytywnymi emocjami i odrobiną kolorowej farbki do malowania buzi, wychodzisz do domu z wiarą, która unosi Cię ponad ziemię. Bardzo się cieszymy, że możemy towarzyszyć Ci w tym procesie i oklaskiwać z dumą każdy Twój sukces. Wiesz dlaczego to dla nas takie ważne? Bo jesteś naszym najcenniejszym skarbem budującym wiarygodność i pozytywny wizerunek firmy. Na pewno wiesz, że taki ambasador jest skuteczniejszy niż milionowa kampania wizerunkowa.

Jeśli więc z jakiegokolwiek powodu serce bije Ci mocniej na myśl o odebraniu certyfikatu Akademii Animatora, przybij piątkę i zapisz się już dziś na kurs animatora. Gwarantujemy kilka rzeczy. Po pierwsze, nie będziesz się nudzić. Nie z nami długie i żmudne szkolenia, które doprowadzają do walki z opadającymi i sennymi powiekami ;-) Stawiamy na ruch i dobrą zabawę. Wierzymy, że najbardziej efektywnym sposobem na naukę jest dobra zabawa i pozytywne emocje. I właśnie to chcemy Ci zagwarantować. Po drugie, u nas nie uświadczysz teorii z pokazem slajdów. Owszem powiemy Ci co i jak trzeba zrobić, by być najlepszym animatorem na świecie. Nakreślimy nieco teorii ale nie jesteśmy jej niewolnikami. Ma być wisienką na torcie, a nie samym tortem, dlatego stawiamy na praktykę. Chcemy by nasi kursanci uczyli się poprzez doświadczanie i wypróbowanie rozwiązań na sobie. Podamy Ci konkretne metody i sposoby działania ale pozwolimy też przefiltrować je przez siebie, cechy osobowości i predyspozycje. Chcemy byś wypracował swoje własne schematy i cały czas się rozwijał. Po trzecie zbudujemy wokół Ciebie społeczność wspierających się ludzi, którzy będą Cię inspirować i dostarczać motywacji do podjęcia kolejnych kroków. Bo wiedza wiedzą ale trzeba jeszcze wiedzieć jak wykorzystać ją w życiu codziennym. I w tym chcemy Ci pomóc.

W Lublinie dzieje się sporo ciekawych inicjatyw które sprawiają, że mieszkańcy tego pięknego miasta mogą się rozwijać i każdego dnia stawać się lepszą wersją samych siebie. Właśnie dlatego postanowiliśmy dołączyć Lublin do wielkiej rodziny Akademii Animatora.

Akademia Animatora to coś więcej niż kurs, możemy śmiało powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju styl życia. Naszą misją jest budowanie świadomości odbiorców i pokazanie, że animator zabaw łączy w sobie możliwość zarabiania na życie ze świetną zabawą i interesującymi perspektywami. Chcemy pokazać różnicę między profesjonalnym prowadzeniem eventów a amatorszczyzną, która niestety coraz częściej jest spotykana na rynku. Dla nas prowadzenie wydarzeń oraz organizacja imprez okolicznościowych to proces i trzeba nim odpowiednio zarządzić. To zbyt ważne zadania, by powierzyć je komuś kto się na tym nie zna.

Dlaczego? Bo za każdą uroczystością stoją fantastyczne marzenia, plany i wielkie emocje. Wszystko po to, by ten ważny i wyjątkowy dzień stał się jeszcze bardziej wartościowym wspomnieniem zarówno dla bohatera wydarzenia jak i jego bliskich osób. Nieważne czy chcesz byśmy pomogli Ci w stworzeniu urodzin dla dziecka, czy mamy zorganizować inne wydarzenie. Nasi animatorzy wiedzą co robią, bo potrafią dostrzec unikalne potrzeby klienta. Rozumieją jego ukryte pragnienia i chęć dopięcia wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach.

Animator czasu wolnego oraz Animator Zabaw dla Dzieci może pracować zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Wszystko zależy od zapotrzebowania na rynku, Twoich predyspozycji zawodowych oraz osobistych ambicji. Możliwości jest więcej niż wiele. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia i realne chęci. My damy Ci wszystko inne, uprawnienia, wiedzę, doświadczenie oraz niezbędne narzędzia. Wystarczy przyjść i podjąć wyzwanie.


Odważysz się przekroczyć próg? Zapraszamy serdecznie na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Lublinie! :-)


http://akademiaanimatora.pl/lublin - sprawdź termin i zarezerwuj miejsce na szkoleniu! :) Zapraszamy - czekamy na Ciebie! :-)