poniedziałek, 28 grudnia 2015

Animator czasu wolnego kursy

Czasem przychodzi taki moment w życiu, kiedy chcemy coś zmienić w swoim życiu i nabyć trochę nowej wiedzy, która pozwoli rozszerzyć horyzonty i nieco rozpali głód przygody i zdobywania kolejnych kompetencji. Taką możliwość dają kursy i szkolenia. Czy warto w nie inwestować? Jakie wybrać? I dlaczego akurat ten o którym myślę, dowiesz się w dalszej części wpisu :-)

Jeśli udało mi się zdobyć Twoją uwagę to znak, że od dłuższego czasu nosisz się z zamiarem podjęcia jakiś nowych i inspirujących działań. Być może od dłuższego czasu brakuje Ci nowych wyzwań i spotykasz się ze szklanym sufitem, lub szukasz interesujących możliwości rozwoju i dodatkowego zarobku. Jeśli tak to jesteś w odpowiednim miejscu o właściwym czasie. Chcę Ci pokazać coś fantastycznego. Zapraszam na kurs animatora czasu wolnego.

Kim jest animator czasu wolnego? To osoba, która prowadzi zajęcia dedykowane odpowiedniej grupie docelowej. Monitoruje proces grupowy, zadaje ciekawe zadania, pomaga innym fajnie spędzać czas. Często też wymyśla nietypowe scenariusze zabaw, angażuje swoją publiczność w wykonywane zadania, a także sprawia, że każda minuta spędzona z nim staje się genialnym wspomnieniem. Brzmi dobrze? A rzeczywistość jest jeszcze lepsza ! Animator czasu wolnego świetnie zarabia, ma zawsze ręce pełne roboty i nie musi narzekać na brak ofert pracy. Zainteresowanie współpracą z dobrym animatorem jest ogromne, dlatego warto zaliczać się do grona tych najlepszych. Aby stać się jednym z nich wystarczy przyjść do Akademii Animatora, wszystkim się zajmiemy.

Przeprowadzimy prawdziwą metamorfozę Twoich kompetencji. Przejdziesz przez nasze progi jako Ty, ale wyjdziesz jako nowa wersja siebie :-) Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, dlatego nie musisz się martwić o poziom swojej dotychczasowej wiedzy. Jedyne co trzeba zrobić to wziąć sprawy w swoje ręce, zapakować notatnik, długopis i przyjechać na kurs animatora czasu wolnego organizowanego przez Akademię Animatora. Nie zapomnij też o uśmiechu i pozytywnym nastawieniu, będą Ci potrzebne. Uważamy, że najskuteczniejszą metodą nauki jest doświadczanie, dlatego nie zdziw się, jeśli nie pozwolimy Ci siedzieć i słuchać nudnych wykładów. Zabierzemy Cię w podróż po zapomnianych zakamarkach pamięci. Przywrócimy wspomnienia z dzieciństwa i wyzwolimy takie pokłady energii o jakich Ci się nie śniło. Kiedy ostatnio malowałeś sobie buzie farbkami? Jakieś miliard lat temu? No cóż, będzie trzeba do tego wrócić ;) To ulubiona atrakcja dzieci na każdym wydarzeniu, dlatego trzeba ją dopracować do perfekcji. Nauczysz się jak z kilku kolorów stworzyć na twarzy prawdziwe arcydzieło. Podpowiemy też jak stać się władcą balonów i zrobić z nich cudne zwierzątka. Przyznaj się, nigdy nie zastanawiało Cię jak z prostego kawałka gumy wypełnionego powietrzem można zrobić pudelka? :-) Nas tak, dlatego postanowiliśmy zgłębić tę wiedzę i przekazać ją dalej. Jeśli chcesz, by Twoi podopieczni dobrze się bawili podczas prowadzonych przez siebie zajęć, sam też musisz odczuwać pozytywne emocje. W tym fachu szewc musi mieć kilka zapasowych par butów :) Właśnie dlatego na naszych kursach stawiamy przede wszystkim na praktykę i doświadczanie. Teoria stanowi wisienkę na torcie, a nie sam tort.

Chcemy też, byś uczył się od najlepszych, dlatego na naszej scenie znajdują się tylko praktycy, którzy na niejednym scenariuszu zabawy animacyjnej „zjedli zęby”. Mają wieloletnie doświadczenie zawodowe i widzieli już prawdopodobnie wszystko co możliwe, dlatego żadna sytuacja nie jest im obca. Na wszystko mają odpowiednie sposoby i sprawdzone rozwiązania, które chcą Ci przekazać. Wychodzimy z założenia, że nasi trenerzy powinni być dla każdego uczestnika jak starsi koledzy, którzy przetarli już odpowiednie szlaki i chcą pokazać CI najlepsze i najbezpieczniejsze trasy. Dodadzą też wiatru w żagle każdej napotkanej osobie i pokażą całe spektrum możliwości rozwoju.

Akademia Animatora od wielu lat szkoli setki profesjonalnych animatorów, znacznie wyróżniających się spośród innych dostępnych na rynku. Są zawsze uśmiechnięci, energiczni, nastawieni na szukanie kreatywnych rozwiązań, otwarci na potrzeby innych. Mają genialną umiejętność empatycznego słuchania i zarządzania emocjami, świetnie też dogadują się z każdym typem osobowości. Roztaczają wokół siebie magiczną aurę zrozumienia i dobrych emocji. Wszystkie kompetencje mają wypracowane do perfekcji i potwierdzone rejestrowanym certyfikatem. Dzięki temu dają swoim podopiecznym poczucie i gwarancję bezpieczeństwa, co znacznie wpływa na ilość pozyskiwanych zleceń. Każdy event manager lub właściciel agencji interaktywnej czy też szef Sali zabaw zwraca uwagę na jakość obsługi swoich klientów i cieszy się, kiedy może zaproponować coś szczególnego. Taki certyfikowany animator jest prawdziwą perełką na rynku i znacznym wyróżnikiem. Właśnie dlatego przykładamy do tego wielką wagę i chcemy by nasi uczniowie stali się świadomymi animatorami mogącymi zaproponować coś ciekawego i innowacyjnego. Stawiamy na rozbudzenie ich kreatywności i wyobraźni, by nie byli jedynie pracownikami, a prawdziwymi partnerami biznesowymi dla swoich pracodawców. Wyrobienie takich postaw niejednokrotnie spotykało się ze zrozumieniem i szczególną pochwałą ze strony rekruterów, dlatego dbamy o odpowiednie standardy nauczania. Chcesz być jedna z naszych perełek? Zapraszamy do Akademii Animatora. Z nami możesz więcej niż myślisz! :-) http://akademiaanimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/