sobota, 19 grudnia 2015

Animator Kurs

Każdy z nas ma jakieś marzenie, tak kruche i delikatne, że boimy się wypowiedzieć je na głos, by nie pękło jak bańka mydlana. Jest ono schowane głęboko w sercu jak najcenniejszy skarb. Od czasu do czasu przypominamy sobie o nim. Patrzymy na nie, snujemy plany i kreujemy alternatywną rzeczywistość, w której się ono spełnia. Przez chwilę czujemy spokój i szczęście, po czym…, chowamy to wszystko z powrotem do magicznego pudełeczka. I tak, co jakiś czas. W ciągu roku są minimum trzy okazje, sprzyjające takiej refleksji – Sylwester, urodziny i Święta Bożego Narodzenia. Co robić w pozostałe 362 dni? Proponujemy działać :-) Bo marzenia się spełnia, nie czekaj, aż same się za to wezmą :-)

Teraz czas na coś oczywistego. Dwie oczywiste rzeczy, które mam nadzieję, pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję. Pierwsza z nich, akcja rodzi reakcję, a gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Jeśli więc nic nie zrobisz w kierunku spełniania swoich marzeń…nic się nie zmieni. To trochę tak jak z klimatyzacją. Jeśli chcesz zmienić temperaturę w pokoju, musisz ją włączyć. Jeśli umiesz zrobić to siłą umysłu to super, w przeciwnym wypadku trzeba jednak wstać i nacisnąć odpowiedni przycisk. Akcja i reakcja. Druga z nich, to co Cię powstrzymuje przed działaniem to ciągłe porównywanie się do innych. Jaka jest prawda? Obojętnie w jakim miejscu rozwoju będziesz, zawsze pojawi się ktoś lepszy od Ciebie i ktoś, dla kogo będziesz wspaniałym nauczycielem. Nie masz na to wpływu, możesz się jedynie z tym pogodzić i robić swoje.

Od wielu lat prowadzimy Akademię Animatora. Stawiamy na relację partnerską i otwartość na dialog z naszymi kursantami, dlatego często słuchamy Waszych zwierzeń i refleksji. Bardzo często powtarza się zwłaszcza jedna, „szkoda, że wcześniej się nie zdecydowałam/łem”. Obawy szczegółowe bywały różne, ale smutek bardzo często ten sam. Żałowało się straconego czasu, które pochłaniały myśli negatywne i niewspierające.

Animator czasu wolnego i zabaw dla dzieci, to zawód, który ciągle się rozwija i daje ogromne możliwości samorealizacji. Nic dziwnego, że coraz więcej osób poważnie zastanawia się nad rozpoczęciem takiej drogi zawodowej. Ludzie marzą o wolności, swobodzie kreatywności, dobrej atmosferze i uśmiechu, których brakuje w szarej codzienności. Chcą pracować za dobre pieniądze w ciekawym i inspirującym miejscu. Pragną zmiany, dążą do zerwania kajdan korporacji lub lin etatu. Potrzebują więcej czasu dla rodziny i przyjaciół. Zauważają ogromną wartość w posiadaniu chwili dla siebie i swoich pasji. Obiecują znalezienie work&life balance, a także spełnienia i radości z wykonywanych zadań. Nie wiem czy wiesz, ale to właśnie wprowadzenie zmian w życiu zawodowym jest najczęściej wypowiadanym „życzeniem” i „obietnicą”. Jest to zrozumiałe, ponieważ poświęcamy pracy znaczną ilość swojego czasu. Nic więc dziwnego, że chcemy by nas satysfakcjonowała i w miarę możliwości nie ograniczała.

Czas więc zakasać rękawy i zabrać się do roboty. Jeśli czujesz, że możesz być animatorem, wystarczy zrobić pierwszy krok i zapisać się do naszej Akademii Animatora, gdzie uczymy od postaw specyfiki tego zawodu. Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo odzyskać możesz wszystko, tylko nie stracony czas. Akademia Animatora potrafi go zaoszczędzić. Szczycimy się tym, że potrafimy w bardzo jasny sposób przeprowadzić Cię przez kolejne zagadnienia dotyczące profesji animatora. Nie musisz samodzielnie szukać informacji, nie zastanawiasz się co trzeba zrobić, by zacząć. Wszystko masz podane w pięknej i przyjaznej formie przez naszych najlepszych trenerów. Dlaczego są bezkonkurencyjni? Ponieważ z niejednego „pieca chleb jedli” i co najważniejsze, sami potrafią go „piec”. Praktyka to ich drugie imię, a zaangażowanie to główna przewaga konkurencyjna. Wiesz dlaczego? Bo nam naprawdę zależy na tym, by Ci się udało. Nasze certyfikaty są rozpoznawalnym dokumentem na rynku, dlatego chcemy mieć godnych reprezentantów :-) Absolwenci Akademii Animatora są radośni, pełni życia i szczęśliwi, bo wiedzą że spełniają swoje marzenia. Mają genialne przygotowanie merytoryczne i głowę wypełnioną po brzegi sprawdzonymi rozwiązaniami. Podczas, gdy inni starają się rozwijać karierę animatora w sposób „intuicyjny”, Ty działaj według określonej strategii. Unikniesz dzięki temu wielu błędów i szybko spełnisz swoje pragnienia.

Akademia Animatora to idealne miejsce dla osób, które podjęły decyzję o zmianie. Decyzję. Może napiszę to drukowanymi DECYZJĘ, czyli zobowiązanie do działania. Nie do marudzenia. Oznacza to wyjęcie swojej wizji z pięknego pudełeczka i nie chowanie go. Trzeba je ładnie postawić w widocznym miejscu, by ciągle przypominało o życiu, którym będziesz żyć, kiedy je spełnisz. My czekamy z otwartymi ramionami na osoby pełne pasji i chęci do zabawy. Bo praca z nami nie jest „sztywna”. Chcemy pokazać Ci w jakiej atmosferze, będziesz się realizować :-) A będzie to coś fantastycznego, najlepsza przygoda w Twoim życiu :-) Twoje dni wypełni uśmiech, radość, wdzięczność i miłość. I nie będzie więcej narzekania. Poczujesz wolność i wiatr w żagle. Uwolnisz swoją kreatywność i pobudzisz szare komórki. I tak - codziennie :-) Nasi animatorzy zgodnie twierdzą, że odkąd przestali żyć w bańce mydlanej, z uśmiechem na twarzy wstają do pracy. Jeśli też tak chcesz, wiec co należy zrobić. Wystarczy do nas napisać. Tylko jeden mail dzieli Cię od reakcji, na którą tak czekasz. To co, przystąpisz do akcji? Zapisz się na kurs Akademii Animatora, zapraszamy Cię serdecznie, dołącz do nas śmiało ! Czekamy na Ciebie!