poniedziałek, 14 grudnia 2015

Kurs Animatora Częstochowa

Podobno w życiu piękne są tylko chwile, które należy kolekcjonować, nie skupiając się na dobrach materialnych. Podobno warto realizować swoje marzenia i cieszyć się z podejmowanych wyzwań. Podobno dobrym sposobem na życie jest łapanie szczęścia za nogi i duszenie go jak cytrynkę :-) Zgadzasz się z tymi stwierdzeniami? To bardzo dobrze, bo wiesz co to oznacza? Jesteś pozytywnie nastawiony do świata i ludzi. Widzisz możliwości w ograniczeniach i zawsze starasz się dostrzec jasną stronę mocy. To dobrze, bo takich ludzi jak Ty potrzeba!

W dzisiejszym świecie jest mnóstwo negatywnych komunikatów, które do nas docierają. Nie zastanawiało Cię nigdy dlaczego? Bo takie tematy „żrą”, czyli wzbudzają zainteresowanie, często wywołują dyskusję lub się dobrze sprzedają. A na tym zależy mediom, na sensacji i odpowiednim bilansie oglądalności. Nic więc dziwnego, że w zdominowanej przez smutek i lęk rzeczywistości jak cudu, wypatruje się osób pozytywnych, przyjaznych i pozytywnych. Powoli stają się niestety gatunkiem wymarłym, dlatego tym bardziej się cieszymy, że jesteś razem z nami.

Wiesz, dlaczego tak na Ciebie chuchamy i dmuchamy? Bo potrzebujemy Cię do naszej armii uśmiechu. Prowadzimy Akademię Animatora w Częstochowie, gdzie prowadzimy nabór. Kogo szukamy? Osób, których orężem jest dobra energia, chęć do działania i prawdziwa misja pomocy innym. Naszym celem jest wypełnienie wszystkich miejsc, gdzie bawią się dzieci, uśmiechem i radością. Zabieramy nudę, dajemy się porwać przygodzie. Kreujemy nową rzeczywistość, całkowicie niemedialną i nie „żrącą”, bo skupiamy się na jasnej stronie mocy.

Wiesz, że Częstochowa to wspaniałe miasto z bogatą historią i ogromnym potencjałem turystycznym? Trudno nie zauważyć tabunów wiernych, którzy oprócz przeżyć duchowych, szukają odpoczynku i nieco rozrywki na poziomie. Chcą ją też zapewnić swoim pociechom. Jest popyt, występuje podaż, dlatego w Częstochowie powstaje coraz więcej miejsc dedykowanych zabawie. Pojawiają się sale zabaw, parki tematyczne, odbywają się imprezy dedykowane oraz eventy. W każdym z tych miejsc jest potrzebny super bohater i przywódca, który pełni rolę kapitana statku i prowadzi animacje, zgodne z wiekiem i upodobaniami dzieci. I właśnie tutaj przydają się nasi Absolwenci - Animatorzy. Uśmiechnięci, radośni i merytorycznie przygotowani.

Bo my - mój drogi czytelniku mamy najlepszych animatorów na świecie – takich jak Ty! Nikt tak nie potrafi porwać tłumu jak oni. Ze świecą szukać bardziej miłych osób. Przyjmujemy do siebie diamenty, a my szlifujemy je na brylanty. Cudowną aurę dopełniamy wiedzą merytoryczną i konkretnymi umiejętnościami i tak powstaje niesamowity animator, którego długo się pamięta. Szczęśliwy i dobrze wykwalifikowany animator to zadowolone dzieci, a uśmiechnięte maluchy to usatysfakcjonowani rodzice. I tak magiczny krąg się zamyka, a nasi absolwenci robią furorę na rynku. Bo powiedz szczerze, kto przy zdrowych zmysłach nie chciałby zatrudnić w strukturach swojej organizacji osób, które w sposób lojalny i wiarygodny budują wizerunek firmy i z ponadprzeciętnym zaangażowaniem realizuje cele strategiczne. Dodaj do tego szeroki wachlarz kompetencji i masz kompletnego kandydata, prawdziwą perełkę. A o taki skarb warto walczyć, właśnie dlatego nasi rekruci są marką samą w sobie, którą warto zatrudnić. I pracodawcy mają tego świadomość.

Częstochowa to wciąż rozwijające się miasto. A każdy rozwój to nowe możliwości i rozwiązania. To oznacza, że trzeba mieć oczy szeroko otwarte, bo nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie odpowiedni czas na realizację marzeń i podjęcie szansy danej przez los. Bo musisz wiedzieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy, my szkolimy nie tylko animatorów. W naszych szeregach znajdują się managerowie i szefowie, którzy idą o krok dalej i dostrzegają miejsce na rynku, zakładając własne firmy eventowe, agencje reklamowe, sale zabaw lub prywatne placówki edukacyjne. Jak to możliwe? Poznaj magię kursów w Akademii Animatora, którą masz tak blisko, zaraz koło domu, w pięknej Częstochowie. Wystarczy, że uwierzysz w swoje możliwości i dasz sobie szansę. My dajemy Ci ją na starcie, od chwili kiedy się zobaczymy. Jeśli wykażesz inicjatywę i pokażesz swój potencjał, my go wykorzystamy i naprowadzimy na właściwy tor działania. Z nasza pomocą osiągniesz wszystko. Zyskasz potrzebne uprawnienia, poznasz specyfikę branży, zdobędziesz niezbędną wiedzę i wypracujesz unikalne na rynku umiejętności, gwarantujące zatrudnienie.

Lubimy dobrą zabawę, dlatego z nami nigdy nie jest smutno i nudno. Byłoby to trudne, mając koło siebie tyle wspaniałych osób, którym śmieją się oczy, serce i dusza :-) Jeśli więc chcesz dołączyć do naszej armii, zapraszamy. Chcemy pokazać dzieciom inny świat, animować ich rzeczywistość i sprawić, że spędzony z nami czas będą długo wspominać. Tacy z nas wariaci, ale jak mawiała Alicja z Krainy Czarów, tylko wariaci są coś warci :-) A my chcemy pokolorować świat i wypełnić ją promykami dobrych emocji wszystkie dziecięce wspomnienia. Pokazujemy konkrety. Dajemy inne spojrzenie na świat, pokazujemy, że można pracować i realizować się, a rano wstawać z dreszczykiem emocji i ciekawością co przyniesie nowy dzień.

Nie daj się prosić i już dziś zasil szeregi naszych absolwentów. Bądź naszą dumą i ambasadorem filozofii możliwości. Czekamy na Ciebie! Dołącz do nas :-)