czwartek, 17 grudnia 2015

Kurs Animatora Gdańsk

Gdańsk to pomorska stolica rozwoju osobistego. Wiele ciekawych obiektów biznesowych daje niemal nieograniczone możliwości stworzenia i przeprowadzenia ciekawego szkolenia, które zainteresuje szerszą publiczność. Obszerny wachlarz możliwości przyciąga do Gdańska coraz to ciekawsze pomysły i propozycje zdobycia wiedzy z różnych dziedzin życia. Pragniemy poinformować, że Akademia Animatora jest jednym z nich, a Gdańsk stanowi ważne miejsce na naszej mapie realizowanych kursów, dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnej wyprawy na szczyt.

Czym jest Akademia Animatora i dlaczego warto razem z nami realizować marzenia? Jesteśmy
firmą, która niegdyś postawiła sobie za cel zmianę środowiska animacyjnego. Brzmi ambitnie, prawda? Może i tak ale my wiedzieliśmy, że musimy to zrobić. Czuliśmy to całym sercem, całą duszą. Każde nasze działanie programowane było pod tę wizję. I tak konsekwentnie, kroczek po kroczku budowaliśmy swoje marzenia o lepszym świecie. W końcu się udało. Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych, która każdego roku wydaje tysiące certyfikatów potwierdzające zdobyte kompetencje. Stawiamy na jakość, merytorykę i świetną atmosferę, dlatego organizowane przez nas wydarzenia skupiają coraz więcej osób, a społeczność skupiona wokół Akademii Animatora z dnia na dzień intensywnie się rozrasta.

Tyle o nas :-) Czas porozmawiać o Tobie, bo to właśnie Ty jesteś naszym klejnotem koronnym. To dzięki Tobie i dla Ciebie tworzymy nasze zajęcia. Cieszymy się, że jesteś z nami. Skoro tutaj trafiłeś, to znaczy, że intuicyjnie szukasz dla siebie nowych możliwości i badasz konkretne opcje. Gdańsk jako dynamiczne i pełne życia miasto, niejednokrotnie kreuje trendy na rynku pracy, tworząc nowe miejsca zatrudnienia. Być może widzisz te wszystkie galerie wyrastające jak grzyby po deszczu, centra biznesowe, a także ośrodki edukacyjne dla dzieci i młodzieży i zastanawiasz się jak rozpocząć z nimi współpracę. Prawda jest taka, że wszystkie te miejsca mają jeden wspólny mianownik- dzieci. Rozejrzyj się dookoła. Wszędzie tam biegają te malutkie istoty. A gdzie znajdują się maluchy, tam zawsze jest praca dla animatora czasu i animatora zabaw. Mamy nadzieję, że zaczynasz widzieć ten potencjał i morze możliwości.

A jest ich naprawdę wiele, zwłaszcza dla osób posiadających odpowiednie uprawnienia. Pozorantów, którzy sądzę, że bez odpowiedniego przeszkolenia są w stanie pokierować grupą dzieci, jest wiele. Wszyscy prędzej czy później przekraczają próg Akademii Animatora, ponieważ samodzielnie nie dają rady i widzą swoje braki w stosunku do wykwalifikowanych animatorów. Ty nie popełniaj ich błędów i od razu weź się porządnie za naukę :-) Kurs Akademii Animatora w Gdańsku kompleksowo przygotowuje do podjęcia samodzielnego stanowiska w salach zabaw, przy organizacji eventów, imprez okolicznościowych, w placówkach rozwoju dziecka. Daje poczucie bezpieczeństwa wynikające ze znajomości metod zarządzania procesem grupowym i emocjami. Pokazujemy jak skutecznie rozwiązywać sytuacje kryzysowe oraz jakie podejmować działania, by być niezwykle efektywnym pracując pod presją czasu i zadań.

Kurs animatora czasu wolnego i animatora zabaw dla dzieci będzie też świetną okazją do zabawy i spędzenia miło czasu. Jeśli Twoi podopieczni mają się dobrze czuć i czerpać radość z przeprowadzanych zajęć- Ty też musisz. Nie ma możliwości sztucznego oddziaływania na dzieci. Są jak małe radary wyczuwający każdy fałsz. Będą podświadomie czuć, że coś tu jest nie tak, że coś tu nie pasuje. Jak myślisz, jakie masz wtedy szanse na zbudowanie swojego autorytetu? Zgadza się, praktycznie żadne. Właśnie dlatego Akademia Animatora stawia na praktykę i rozwiązania, które wprawią w znakomity nastrój także osoby dorosłe. Pamiętaj, wyższa energia zawsze wygrywa, a energię czerpiemy z doskonałego samopoczucia. Nasze warsztaty opierają się o fundamenty dziecięcego świata. Mamy więc doskonale przemyślane tematy przewodnie, które nawiązują do najpopularniejszych bajek, tworzących fundament danego eventu. Posiadając ją możesz swobodnie dostosować resztę działań pod konkretną historię. Jak to zrobić? Tego również Cię nauczymy. Z nami przećwiczysz malowanie twarzy specjalnymi farbkami, odkryjesz możliwości kreacji zwierzątek z balonów, a także meandry prowadzenia zabaw ruchowych. Wszystko po to, by wywołać na Twojej buzi uśmiech, który później przekażesz dzieciom :-)

Animator zabaw dla dzieci to sposób na stałą pracę lub pomysł na zajęcie dodatkowe. Do tego naprawdę dobrze płatne. Dobry animator potrafi zarobić nawet kilkaset złotych za godzinny występ. Pomyśl nad tym i spróbuj zawalczyć o tę posadę. Wybierając akademię animatora zdobywasz niezbędny wachlarz kompetencji, wyróżniających Cię spośród innych kandydatów, ale daje jeszcze coś, co sprawia, że amatorzy nie mają z Tobą żadnych szans – po ukończeniu kursu animatora w Gdańsku, dostajesz rejestrowany certyfikat potwierdzający zdobyte uprawnienia.

Korzystaj z możliwości edukacyjnych jakie daje takie miasto jak Gdańsk. Wiele osób chcących spełnić swoje marzenia o zdobyciu wartościowej wiedzy. Obserwuj Akademię Animatora i przyjdź na nasze spotkania pełne pasji, radości i merytorycznych rozwiązań. Czekamy na Ciebie z uśmiechem na ustach i chęcią do naładowania Twoich "bateryjek" :-) Gwarantujemy morze pomysłów i wspaniałą atmosferę. Skorzystasz? Zapraszamy Cię serdecznie! :-)

Sprawdź termin szkolenia w Trójmieście / Gdańsku: http://akademiaanimatora.pl/gdansk/  i zapisz się!