piątek, 29 stycznia 2016

Kurs Animatora Katowice 20.02.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Kurs Animatora Katowice 20.02.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Lubisz dzieci? A wesołe harce i kreatywne figle? Praca jako Animator to coś właśnie dla Ciebie! Zapisz się na Kurs Animatora Katowice 20.02.2016.

Akademia Animatora serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków dziecięcej radości do wzięcia udziału w Innowacyjnym Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice. Dlaczego warto?

Kurs Animatora Katowice to doskonała okazja dla Ciebie na wprowadzenie zmian w swoim życiu. Praca jako Profesjonalny Animator to wspaniała przygoda, zawód wypełniony szczęściem i radością. Kurs Animatora w Akademii Animatora® jest uczęszczany przez wesołych ludzi, wzajemnie zarażających się pozytywną energią. To idealna sposobność na nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zawarcia nowych przyjaźni. Kto wie, może na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci w Katowicach poznasz swojego przyszłego wspólnika, a Twój los odmieni się o 180 stopni? Daj sobie szansę! :-)

Kurs Animatora Katowice został opracowany przez wysokiej klasy specjalistów branży animacyjnej, którzy swoją wiedzę podpierają wieloletnim doświadczeniem. Podczas Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice poznasz sektor animacyjny od podszewki i wyjdziesz z niego jako Profesjonalny Animator z krwi i kości. Trenerzy wyposażą Cię w niezbędny zasób animacyjnej wiedzy oraz rzeczowych umiejętności. Mamy pewność, że wszystkie kompetencje przyswoisz z sukcesem i będziesz w stanie je zastosować w życiu zawodowym oraz prywatnym, ponieważ charakter Kursu Animatora Katowice jest ściśle praktyczny. W Akademii Animatora® nie uświadczysz multimedialnych prezentacji, ciasnych, szkolnych ławek i nawału teoretycznej wiedzy. Na Kursie Animatora w Akademii Animatora® prym wiedzie praktyka i profesjonalizm. Twoja satysfakcja to nasz sukces. Szkolimy Profesjonalnych Animatorów, podbijających polskie i światowe rynki pracy. Chcesz zostać jednym z nich i dzielić ich sukces? Zapisz się na Kurs Animatora Katowice 20.02.2016.


Kurs Animatora w Akademii Animatora® cieszy się ogromną popularnością. Chcesz zostać Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci? Nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Zapisz się już dziś na Kurs Animatora Katowice 20.02.2016.

Więcej szczegółów znajdziesz na www.AkademiaAnimatora.pl/katowice. Do zobaczenia! :-)