czwartek, 28 stycznia 2016

Kurs Animatora Łódź 7.05.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Kurs Animatora Łódź 7.05.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Akademia Animatora® ma zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów dobrej zabawy, szalonych harców i kreatywnych, dziecięcych rozrywek na Innowacyjny Kurs Animatora Łódź 7.05.2016. To doskonała okazja, by wziąć przyszłość w swoje ręce i rozpocząć karierę jako Profesjonalny Animator.

Czego możesz się spodziewać na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci w Łodzi?
Kurs Animatora Łódź w Akademii Animatora to praktyczne przygotowanie do wykonywania najweselszego zawodu świata, jakim jest Animator. Podczas Kurs Animatora, Trenerzy z Akademii Animatora®  wyposażą Cię w zasób solidnej, fachowej wiedzy i kompleksowych zdolności, niezbędnych w pracy jako Animator. Kurs Animatora Łódź ma charakter ściśle praktyczny, abyś po jego zakończeniu nie miał żadnych trudności z zastosowaniem zdobytych umiejętności w domu lub w pracy.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź jest fachowo zorganizowanym projektem. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby Kurs Animatora w Akademii Animatora® został odwołany. Traktujemy naszych Kursantów poważnie i z dużą starannością planujemy każdy Kurs, czego przykładem jest Kurs Animatora w Łodzi. Ponadto, Kurs Animatora Łódź 7.05.2016 jest prowadzony w profesjonalnych warunkach - w specjalistycznej sali konferencyjnej, gdzie na każdego Uczestnika czeka indywidualne, wyposażone stanowisko szkoleniowe. Podczas Kurs Animatora Łódź nauczysz się między innymi, sztuki Face Painting'u - ale nie będziesz ćwiczyć tajemnych technik dziecięcego make-up'u na twarzy swojej czy koleżanki, tylko na specjalnym fantomie. Komfort każdego przyszłego Animatora jest w Akademii Animatora®  sprawą priorytetową, zatem do każdego panelu szkoleniowego podczas Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź, gwarantujemy niezbędne narzędzia treningowe, czyli balony, fantomy, pompki, farbki i wiele wiele innych.

Kończąc Kurs Animatora Łódź będziesz gotowy do podjęcia zatrudnienia w branży animacyjnej. Na brak ofert nie powinieneś narzekać, a dzięki dwóm certyfikatom (jeden w języku polskim, drugi angielskim), który uzyskasz po Kursie Animatora, najbardziej prestiżowe oferty pracy będą dostępne na wyciągnięcie Twojej ręki. Czy Twoja Konkurencja ma Certyfikat Profesjonalnego Animatora?

Zapisz się na Kurs Animatora Łódź 7.05.2016 i weź przyszłość w swoje ręce. Magiczna kraina kreatywnych animacji nie będzie czekać wiecznie! Dołącz już dziś do elitarnego grona Profesjonalnych Animatorów Akademii Animatora®. Ilość miejsc na Kursie Animatora Łódź jest ściśle ograniczona! Nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. W poszukiwaniu szczegółów zajrzyj na www.AkademiaAnimatora.pl. Do zobaczenia! :-)

Zapisy są dostępne na stronie:
www.AkademiaAnimatora.pl/lodz/