niedziela, 24 stycznia 2016

Kursy Akademii Animatora to coś więcej, niż tylko szkolenie

Wyobraź sobie wspaniałe miejsce pełne kolorów, muzyki, balonów i kredek, gdzie uczysz się czegoś wyjątkowego poprzez zabawę. Jak Ci się podoba? A gdybym Ci powiedziała, że możesz spędzić tam kilka fantastycznych godzin, które skutecznie oderwą Cię od szarości rzeczywistości? Brzmi zachęcająco? Sądzę, że tak :-) W takim razie mam dla Ciebie wspaniałe wiadomości, istnieje kurs, na którym wybawisz się za wszystkie czasy, naładujesz pozytywną energią, poznasz genialne osoby i oczywiście zdobędziesz nowe kompetencje – witaj w Akademii Animatora! :-)

Zdajemy sobie sprawę z tego, że codzienność bywa trudna. Wiele rzeczy zaprząta Twoją głowę i czasami tak absorbuje, że zapominasz o własnych przyjemnościach. Trzeba w końcu pamiętać o tylu sprawach, zadbać o dzieci, sprawnie wykonywać wszystkie powierzone zadania, zarządzać domem i całą listą obowiązków. Znasz to, prawda? Wieczorem przed snem układasz sobie kolejny dzień, wykorzystując potencjał każdej minuty. Nie oszczędzasz się nawet w weekend. Wiecznie coś zaprząta Twoje myśli nie dając chwili spoczynku. Chyba czas z tym skończyć prawda?

Wiesz czym jest work&life balance? To taki modny zwrot, który warto wprowadzić w życie :-) Polega na wprowadzeniu równowagi między podejmowanymi działaniami oraz przyjemnościami. O tym, że brakuje miejsca na to drugie pewnie już wiesz, czas poznać sposób zarządzenia całą tą sytuacją. Raz na jakiś czas dobrze jest naładować swoje akumulatory dobrą energią i otoczyć wspierającymi ludźmi, którzy będą szczerze cieszyć się z naszego sukcesu. Właśnie dlatego powstała Akademia Animatora. Jak się pewnie domyślasz, zajmujemy się edukacją przyszłych animatorów czasu wolnego i animatorów zabaw dla dzieci. Uczymy w jaki sposób zarządzać emocjami oraz porywać do zabawy i kreatywnego spędzania czasu. Nabyte umiejętności możesz wykorzystać zarówno w domu jak i pracy. Tak, wielu z naszych absolwentów znajduje zatrudnienie jako animator, tworząc z niego dodatkowe źródło dochodu.

Ponieważ praca animatora skupia się na pozytywnym, ciekawym i ekscytującym spędzaniu czasu, musisz doświadczyć wszystkich tych emocji, by w później móc je wywołać u innych. Właśnie dlatego nasze szkolenia są prawdziwą bombą energetyczną. Bardzo dużo się śmiejemy, dajemy dojść do głosu wewnętrznemu dziecku, które często jest głęboko ukryte. Bawimy się balonami oraz tworzymy z nich fantastyczne zwierzątka. Stajemy się wirtuozami kredek do twarzy, farbek i innych malowideł. Uwalniamy wszelkie pokłady kreatywności, przekraczając niewidzialne bariery nieśmiałości. Jednym słowem świetnie się bawimy. A wszystko to pod czujnym okiem doświadczonych trenerów. Przykładamy szczególną uwagę do atmosfery panującej na naszych zajęciach, dlatego z dumą komunikujemy, że wiele naszych uczniów wraca. Dlaczego? Bo jak sami twierdzą, świetnie się bawią, a nasze szkolenia są idealnym oderwaniem się od prozy życia i skutecznie ładują akumulatory. Uczymy poprzez zabawę, ponieważ chcemy byś tak samo postępował ze swoimi podopiecznymi. Dla nich jesteś władcą wszechświata, istnym bóstwem i kreatorem rzeczywistości. Poznając magię uśmiechu, łatwiej będzie Ci przekazywać to dalej.

Jeszcze Cię nie przekonałam? To wyobraź sobie coś takiego. Czujesz, że tracisz moc. Nie czerpiesz radości z życia, wręcz zauważasz, że ucieka Ci przez palce. Jednocześnie masz świadomość ciążącej odpowiedzialności za wykonywane obowiązki. Po prostu wiesz, że musisz je wypełnić. Robisz to machinalnie, często bezrefleksyjnie. Twoja wydajność spada, a poziom wewnętrznej frustracji osiąga każdego dnia nowy rekord. Zaczynasz „odbijać” sobie na rodzinie i najbliższych. Chyba widzisz, że kroczysz po równi pochyłej, prawda? Widzisz do czego to prowadzi? Do niczego dobrego, dlatego czym prędzej musisz coś z tym zrobić, nim będzie za późno.

Jeśli udało CI się podjąć decyzję i chcesz dokonać istotnych zmian w swoim życiu, zapraszamy do siebie. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że nasze zajęcia podnoszą na duchu, uwalniają dawno skrywany potencjał, skłaniają do powrotu do najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i pozwalają na chwilę zapomnieć o wszystkich złych rzeczach. I co prawda nie uda nam się sprawić, że wszystkie złe rzeczy przestaną istnieć, ale na pewno pozwolimy złapać pełny oddech i złagodzimy objawy stresu. Mówią, że śmiech to zdrowie- podpisujemy się pod tym każdym jednym palcem.  :-) To dlatego kładziemy szczególny nacisk na przyjazną atmosferę, ciekawy, angażujący i atrakcyjny program oraz ludzi, którzy wiedzą jak w odpowiedni sposób pokierować całym procesem.

 Odwiedzając nasze progi możesz śmiało zrzucić z barków smutki. Przy wspólnej zabawie, zapomnisz o nich. Oprócz totalnego wyluzowania oferujemy coś jeszcze, staniesz się członkiem przewspaniałej społeczności, która tak jak Ty chce od życia czegoś więcej. Nasi uczestnicy to osoby szukające możliwości rozwoju, tworzą środowisko pełne inspiracji i wzajemnej pomocy. U nas nie ma narzekania, smutku czy zrzędzenia. Stawiamy na uśmiech i tworzenie lojalnych oraz trwałych więzi, które niejednokrotnie przeradzają się w prawdziwe przyjaźnie oraz wspólną działalność. Na naszych zajęciach rozwijamy ideę networkingu, dlatego nie musisz się bać, że zostaniesz zostawiony sam sobie.

Jak widzisz, można przyjść na kurs animatora i odzyskać utracony life&work balance :-) Cieszymy się, że Akademia Animatora może być Twoim towarzyszem w tej ekscytującej podróży :-)

Przyjdź na szkolenie! Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci - Wybierz Miasto