czwartek, 28 stycznia 2016

Kurs Animatora Wrocław 19.03.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Kurs Animatora Wrocław 19.03.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Jesteś osobą otwartą, energiczną a uśmiech nie opuszcza Twojej twarzy, nawet podczas snu? Lubisz dzieci i spędzać z nimi czas? Masz idealne predyspozycje by rozpocząć karierę jako Profesjonalny Animator! Na szczęście, Akademia Animatora® stoi na straży rozwoju Twoich umiejętności i ma zaszczyt zaprosić Cię na Kurs Animatora Wrocław 19.03.2016. Dołącz do zacnego grona Profesjonalnych Animatorów!

Dlaczego warto? Kurs Animatora Wrocław otworzy przed Tobą szerokie możliwości zawodowe. Aktualnie, specjalista od kreatywnych animacji jest jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów zarówno na polskim jak i światowym rynku. Kończąc Kurs Animatora w Akademii Animatora®, staniesz się wykwalifikowanym Profesjonalistą w dziedzinie animacji, gotowym do podjęcia pracy w tym wesołym zawodzie. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Wrocław to praktyczny i profesjonalnie przygotowany program, który w sposób rzetelny wdraża do pracy jako Animator i dostarcza Uczestnikowi szeroki wachlarz niezbędnych w tym zawodzie umiejętności. Kurs Animatora Wrocław jest prowadzony przez wykwalifikowanych i doświadczonych Trenerów, którzy w branży animacyjnej działają od lat. Ich wiedza jest podparta doświadczeniem i własnie dlatego Kurs Animatora w Akademii Animatora® ma ściśle praktyczny charakter. Wszystkie prezentowane umiejętności i kwalifikacje, przetestujesz osobiście, dzięki czemu będziesz je w stanie bez problemu wykorzystać po zakończeniu Kurs Animatora Wrocław zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Wysoki poziom i klasę w działalności Akademii Animatora® możesz zauważyć nie tylko w naszych metodach kształcenia, ale również w sposobach organizacyjnych. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Wrocław jest organizowany w komfortowych warunkach. Naszych Kursantów zapraszamy do profesjonalnych, klimatyzowanych sal szkoleniowych, gdzie każdy ma do dyspozycji indywidualne stanowisko do pracy z niezbędnym wyposażeniem. Podczas Kurs Animatora w Akademii Animatora® uczymy sztuki Face Painting'u, ale nie ćwiczymy tej umiejętności na twarzy Kursantów tylko na stosownych do tego fantomach. Po zakończeniu Kurs Animatora Wrocław 19.03.2016 każdy świeżo upieczony Animator otrzyma od Akademii Animatora®, 2 rejestrowane certyfikaty, jeden w języku polski, drugi w języku angielskim, dzięki któremu wejdziesz na animacyjny rynek pracy pewnym krokiem, a najbardziej prestiżowe oferty pracy będą dostępne na wyciągnięcie Twojej ręki.

Zapisz się już dziś! Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Wrocław to Twoja szansa na rozwinięcie skrzydeł w najweselszym zawodzie świata! Ilość miejsc jest ograniczona, nie zwlekaj do ostatniej chwili.

W poszukiwaniu szczegółów wejdź na www.AkademiaAnimatora.pl/wroclaw/ lub wpisz "Kurs Animatora Wrocław 19.03.2016" w wyszukiwarce. Do zobaczenia!