piątek, 29 stycznia 2016

Kurs Animatora Poznań 12.03.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Kurs Animatora Poznań 12.03.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Lubisz dzieci, kreatywną rozrywkę i magiczną krainę zabawy? Masz idealne zadatki do pracy jako Animator! Akademia Animatora® serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów dziecięcych uśmiechów na Innowacyjny Kurs Animatora Poznań 12.03.2016. Wspólnie zgłębimy tajniki zawodu Animatora, nauczymy się puszczać gigantyczne bańki i fachowo malować dziecięce twarze, a to wszystko w przyjemnej, naukowej atmosferze i z uśmiechem na buzi. Kurs Animatora Poznań - animacyjną przygodę czas rozpocząć!

Akademia Animatora® prowadzi Kurs Animatora od lat i doskonale znamy się na animacyjnym rzemiośle. Nasz Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań prowadzą Wykwalifikowani Trenerzy, znający branżę animacyjną od podszewki. Ich wiedza jest podparta wieloletnim doświadczeniem. Dzięki czemu, Kurs Animatora w Akademii Animatora® ma charakter ściśle praktyczny. Wszystkie prezentowane umiejętności przetestujesz osobiście, a Trenerzy dopilnują byś Kurs Animatora Poznań 12.03.2016 opuścił z uśmiechem na twarzy i zasobem praktycznych kompetencji, które z łatwością wykorzystasz w życiu zawodowym i codziennym. Twoja kariera jako Animator zacznie się własnie na Kursie Animatora w Poznaniu.

Profesjonalizm Akademii Animatora® możesz dostrzec nie tylko w nieszablonowych metodach kształcenia, ale również w całościowej organizacji projektu. Podczas Kurs Animatora w Akademii Animatora® nie uświadczysz prezentacji multimedialnych, ciasnych, szkolnych ławek czy treningu Face Painting'u na własnej twarzy. Akademia Animatora® to marka renomowana i poważnie traktujemy naszych Kursantów. Przychodząc na Kurs Animatora Poznań, wybierasz wysoki poziom, wysoką jakość i wysoki poziom zadowolenia. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań jest prowadzony w specjalistycznej sali konferencyjnej, wyposażonej w klimatyzację, gdzie na każdego Przyszłego Animator oczekuje indywidualne, komfortowe stanowisko do nauki z niezbędnym ekwipunkiem szkoleniowym. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań - przystępna wiedza w wysokich progach. W Akademii Animatora Twoja efektywna nauka jest absolutnym priorytetem, dlatego staramy się by warunki na każdym Kursie były jak najwygodniejsze.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci to inwestycja we własny rozwój i w swoją przyszłość! Zapisz się już dziś! Ucz się od Profesjonalistów! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. Do zobaczenia na Innowacyjnym Kursie Animatora Poznań 12.03.2016 !

Szczegóły znajdziesz na www.AkademiaAnimatora.pl/poznan/ . Dołączysz do nas? Zapraszamy! :-)