piątek, 29 stycznia 2016

Kurs Animatora Rumia 5.03.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Kurs Animatora Rumia 5.03.2016 - Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Uwielbiasz dzieci? Chcesz wziąć w swoje ręce ich rozwój i zadbać o zachowanie w dziecięcym życiu równowagi między zabawą a edukacją? Praca jako Profesjonalny Animator to coś w sam raz dla Ciebie! Podstawy już masz, czas na wiedzę specjalistyczną. Jak zostać Profesjonalnym Animatorem? To proste, Kurs Animatora Rumia 5.03.2016 jest Twoją szansą.

Akademia Animatora® serdecznie zaprasza!

Kurs Animatora w Akademii Animatora® to praktyczna wiedza w najczystszej postaci. Kurs Animatora Rumia jest prowadzony przez Wykwalifikowanych Trenerów, których wiedza jest podparta wieloletnim doświadczeniem pracy w branży animacyjnej. Ich głównym celem podczas Kurs Animatora jest zrobienie z Ciebie Animatora Doskonałego. Kurs Animatora w Rumi ma charakter ściśle praktyczny, aby każdy Uczestnik opuścił Kurs Animatora z solidnym zasobem, rzetelnej wiedzy, gotowej do zastosowania, niezwłocznie po jego zakończeniu.

Kończąc Kurs Animatora Rumia 5.03.2016, możesz od razu podjąć pracę jako Wykwalifikowany Animator, gdyż posiadasz niezbędne w tym zawodzie kompetencje oraz ich pisemne potwierdzenie, czyli dwa certyfikaty (jeden w języku polskim, drugi w języku angielskim) ukończenia Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Rumia.

Certyfikat Akademii Animatora® to zaświadczenie, poświadczające Twoje profesjonalne umiejętności oraz Twoja przepustka do najbardziej prestiżowych ofert na rynku. Certyfikat Akademii Animatora® to klasa sama w sobie i Twój wstęp do lepszej przyszłości. Dzięki Kursowi Animatora w Rumi wejdziesz w świat animacji pewnym krokiem i z sukcesem podbijesz animacyjny rynek pracy - tak jak nasi Absolwenci.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Rumia to wysoki poziom nie tylko w zakresie prezentowanej wiedzy, ale i organizacji. Akademia Animatora® dba o to, by prezentowana wiedza miała charakter ściśle praktyczny, a każdy Kursant posiadał komfortowe warunki do nauki.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Rumia jest prowadzony w profesjonalnych salach szkoleniowych, gdzie każdy Uczestnik ma do dyspozycji własne, indywidualne stanowisko do intensywnej pracy wraz z potrzebnym ekwipunkiem szkoleniowym.

Nie praktykujemy nauki Face Painting'u na twarzach Kursantów i nie puszczamy prezentacji multimedialnych. W Akademii Animatora liczy się profesjonalizm i Twój sukces! Nasz przepis na Twoje powodzenia to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.

Zapisz się już dziś na: Kurs Animatora Rumia 5.03.2016. Ilość miejsc jest ograniczona! Nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili! Pociąg do krainy animacji nie będzie wiecznie czekać :-)

Więcej szczegółów znajdziesz na www.AkademiaAnimatora.pl/rumia/ .