środa, 17 lipca 2013

Akademia Animatora Warszawa

Podobno wszystkie ciekawe drogi prowadzą do Warszawy. To właśnie tam, w centrum Polski spełniają się marzenia o wielkiej karierze. Wyobrażamy ją sobie na różne sposoby. Niektórzy pragną całodniowych spotkań i biegania po korytarzach wielkich korporacji. Inni chcą spędzać dnie nad strategiami, planami i raportami. Jeszcze inni szukają spełnienia w zajęciach twórczych, zabawnych i malowniczych. Wszystkich ich łączy jedno- chcą zmienić swoje życie, dzięki możliwościom jakie daje Stolica. Siadają więc do biurka, tworząc CV, które ma zagwarantować telefon od rekrutera, by jak najszybciej wpaść w wir i tempo Warszawy.


Wśród wszystkich miejsc, gdzie wysyła się dokumenty aplikacyjne, znajduje się Akademia Animatora, czyli my we własnej osobie. Nie zaproponujemy Ci maratonu w szpilkach lub garniturze, nie obarczymy stosem dokumentów, nie wyposażymy w służbową komórkę, która będzie dzwonić w dzień i w nocy. Nie zamkniemy Cię w ciasnym biurze, nie przykujemy do biurka i nie każemy Ci przekładać stosu papierów. My mamy nieco odmienną wizję ciekawego zajęcia. Dla nas praca marzeń to taka, do której idziesz z uśmiechem na twarzy, bo wiesz że czeka Cię w niej fascynująca przygoda, pełna zwrotów akcji i fascynujących przygód. To miejsce, gdzie każdego dnia stajesz się lepszą wersją samego siebie. Proponujemy Ci zajęcie będące czymś więcej niż zwykłą pracą. Zapraszamy Cię do wspólnej podróży na szczyt. Będziesz się świetnie bawić, uczyć wciąż nowych rzeczy i pokonywać kolejne etapy rozwoju osobistego i zawodowego. 


Mówią, że najtrudniej jest zacząć i podjąć decyzje o zmianie. Zgadzamy się z tym, dlatego chcemy Ci to ułatwić. Jesteśmy zdania, że zawsze łatwiej rozpocząć działania, mając u boku silnego partnera, który pomoże wyeliminować intuicyjne błędy, a także podpowie jak osiągnąć sukces w branży. Naszą misją jest wzięcie pod skrzydła wszystkie osoby, chcące pracować na rzecz dziecięcego uśmiechu i kreatywności, właśnie dlatego powstało w Warszawie wyjątkowe miejsce - Akademia Animatora, Twój przewodnik po wszystkich zakamarkach branży eventowej. Jeśli myślisz o pracy w kreatywnym zespole, z fantastycznymi ludźmi, w ciekawej atmosferze, to czekamy właśnie na Ciebie. Organizujemy jedyne w swoim rodzaju kursy animatora czasu wolnego oraz animatora zabaw dla dzieci. Jesteśmy jedną z największych agencji promujących animację dla dzieci. Dzięki kilkadziesiąt tysięcy osób odebrało certyfikat animatora zabaw dla dzieci, co oznacza, że jesteśmy liderem na rynku. Dlaczego to takie ważne? Bo chcemy żebyś zdobył praktyczną wiedzę i gotowe rozwiązania, które działają! Szanujemy Twój czas oraz zainwestowane pieniądze, dlatego współpracujemy tylko z trenerami, mogącymi nauczyć Cię realnych mechanizmów tej branży. Po naszym szkoleniu możesz śmiało rozpoczynać swoją karierę.


A wierz nam- będzie się działo! :-) Zaczniesz spełniać marzenia innych dzieci. Każdego dnia dostaniesz milion uśmiechów i całusów. Wyjdziesz pozytywnie zmęczony i naładowany czystą i niczym nie zakłóconą energią! Będziesz wracać do swoich ulubionych bajek z dzieciństwa, przekazując je kolejnym pokoleniom. Pomyśl jak będziesz się fantastycznie czuć, opowiadając komuś pierwszy raz o Królewnie Śnieżce czy Kopciuszku. Sprawdź jak to jest, kiedy w oczach
dziecka jest się najważniejszą istotą na ziemi, prawdziwym superbohaterem i wyrocznią. To właśnie dzięki Tobie, maluchy odkryją świat. Będziesz obserwować i oklaskiwać kolejne sukcesy, ocierać łzy porażki, definiować na nowo znane Ci elementy otaczającej rzeczywistości. Spędzisz cudowny czas na tworzeniu czegoś z niczego. Będziesz pomagać przy samodzielnym wykonaniu najpiękniejszych prezentów na dzień mamy i babci. Zobaczysz lawinę pozytywnych uczuć i wdzięczności rodziców, odbierających laurkę swojej pociechy. Przypadnie Ci w udziale oklaskiwanie zdmuchniętych świeczek i wspólne odpakowywanie prezentów. Będziesz trzymać kciuki za spełnione marzenia. To właśnie do Ciebie dzieci przyjdą, kiedy zdarzy się coś niezwykłego. Tobie zwierzą się z najskrytszych sekretów oraz planów na przyszłość. Pochwala się kolejnymi sukcesami, a także będą szukać wsparcia. Nauczysz się zarządzać emocjami, sytuacjami kryzysowymi oraz wypracujesz zdolności mediatorskie i negocjacyjne. A wszystko to, dzięki kursowi animatora zabaw dla dzieci, które organizuje Akademia Animatora w Warszawie. 

www.AkademiaAnimatora.pl/warszawa/  - zapraszamy Ciebie na szkolenie Akademii Animatora w Warszawie
Jak widzisz warto podjąć ryzyko i poświęcić swój czas, by nabyć nowe kompetencje. Jeśli czujesz, że praca w dużej korporacji nie jest szczytem Twoich marzeń, zapraszamy. Jeśli do tej pory pracowałeś w bardzo stresujących i wymagających warunkach, czekamy na Twoje zgłoszenie. Jeśli szukasz zmiany w życiu, która pomoże Ci odnaleźć swoją koncepcję siebie oraz zdefiniować wizję i misję, jesteś urodzonym kandydatem do pracy w roli animatora. Dodaj do tego szeroki uśmiech, nastawienie na budowanie odpowiednich rozwiązań, wysoką motywację oraz dążenie do ciągłego rozwoju i już wiesz na kogo czekamy. Nie daj się dłużej prosić. Spakuj swoje chęci i ruszaj w drogę po niezwykłe przygody i fascynującą codzienność. Jesteś tego wart, by zrobić coś dla siebie oraz podopiecznych, czekających na Ciebie z utęsknienie. Czas zawładnąć światem, prawda?