środa, 17 lipca 2013

Kurs Animatora Katowice


Jedna z Disneyowskich księżniczek – Roszpunka - zaraz po wydostaniu się z zaklętej wieży, śpiewała piosenkę „Marzenie mam”. To właśnie za jej sprawą podzieliła się swoimi najskrytszymi pragnieniami, podobnie jak reszta jej towarzystwa. Ta wspaniała radość z faktu posiadania konkretnego marzenia, udzieliła się również nam. My też z dumą moglibyśmy przyłączyć się do tego chóru i śpiewać na całe gardło. Właśnie z tej wizji zrodzonej głęboko w sercu, powstało miejsce, gdzie inni mogą spełniać swoje marzenia, tak jak Roszpunka.
Akademia Animatora powstała z miłości do ludzi, dzieci, uśmiechu i pozytywnych emocji. Wszystko zaczęło się od małej, kiełkującej myśli. Na początku była nieśmiała, w końcu nie od razu mówi się na głos, że chce się zmienić cały świat :) Potem pojawiły się emocje. Najpierw ekscytacja, potem radość i ogromna chęć wprowadzenia nowych rozwiązań na rynek. Następnie rozpoczęliśmy działania prowadzące do konkretnych rezultatów. I tak oto mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię do Akademii Animatora w Katowicach. Coś co kiedyś było jedynie mrzonką - dziś jest rzeczywistością!


Teraz zastanów się i zrób rachunek sumienia. Rozejrzyj się dookoła, przejdź się samotnie po zakamarkach Katowic i zastanów się co jest Twoim marzeniem?
Być może podczas tego spaceru zrodzi się wspaniały pomysł, który wywoła odpowiednie emocje, doprowadzi do działania, a to w konsekwencji do konkretnych rezultatów. To może być Twoja chwila i Twój moment na to, by tak jak kiedyś my, podjąć decyzję o zmianie swojego życia.
Jeśli podczas Twojej wędrówki, przez głowę przeszła Ci myśl o tym, że warto zrobić coś innego, coś pozytywnego, mamy dla Ciebie propozycję. Akademia Animatora spełni Twoje marzenia, jeśli tylko chcesz stać się częścią naszej rodziny - rodziny animatorów zabaw dla dzieci i animatorów czasu wolnego.

Katowice to idealne miejsce, by zacząć nowy etap. Nauczymy Cię jak stać się profesjonalnym animatorem. Nie będą Ci obce techniki zaklinania czasu, zaginania rzeczywistości i budowania niestandardowych rozwiązań. Możemy z całą świadomością obiecać Ci jedno- dzięki nam staniesz się profesjonalistą. Profesjonalistą, którego będzie się szanować i traktować jak autorytet. Wiesz dlaczego? Ponieważ będziesz wyróżniać się na tle innych, nie tylko wiedzą, ale też doświadczeniem i odpowiednim podejściem do tematu organizowania eventów dla dzieci. Być może niektórzy będą sądzić, że praca animatora to dziecinne przebieranki, infantylne zajęcie nie wymagające wysiłku, maskarada nie posiadająca większego znaczenia i głębi. To głosy osób nie mających pojęcia o tym, co tak naprawdę robisz i dajesz swoim odbiorcom. Codziennie rozmawiamy z setkami rodziców, będących bezpośrednimi klientami naszej Akademii. Zawsze mówią jedno „dziękuję”. Czy wiesz za co? Za to, że ich dziecko nie mogło zasnąć z wrażenia, bo było tak szczęśliwe z udanych urodzin, za to, że mają cudowne zdjęcia w rodzinnym albumie, których najpiękniejszą ozdobą są uśmiechnięte pociechy, za komfort psychiczny, że spełnili się jako rodzice, organizując solenizantowi wspaniałe przyjęcie. Tak, to są emocje. Coś ulotnego, coś delikatnego, coś niewidzialnego, coś nienamacalnego. Tego się nie da kupić, tego trzeba doświadczyć. Właśnie dlatego każdemu niedowiarkowi zadajemy proste pytanie- kiedy ostatnio sprawiłeś, że dzięki Tobie ktoś poczuł się niewyobrażalnie szczęśliwy?

My to robimy codziennie :-)

Mówią, że do odważnych świat należy, a od zmiany naszego życia dzieli nas jedna minuta, w której podejmujemy odpowiednie decyzje. Jesteśmy tego samego zdania. Czasem jedna myśl potrafi strącić lub doprowadzić na szczyt. Czasem trzeba dać sobie po prostu szansę na zmianę, która może okazać się tą najważniejszą. Jeśli czujesz, że jesteś w miejscu, gdzie obijasz się o ścianę i wciąż spotykasz ograniczenia, to znak, że los daje Ci możliwość wyboru oraz zmusza do refleksji. To właśnie ten moment, kiedy czas wybrać drogę w lewo lub w prawo. Jak widzisz masz dwa wyjścia. Pierwsze to ucieczka, zamiecenie wszystkiego pod dywan. Wtedy wmawiasz sobie, że właściwie nic nie trzeba zmieniać, bo jest dobrze tak jak jest, a to co teraz przeżywasz to tylko chwilowe, nic nie znaczące sekundy załamania. Nic wielkiego, ot taka zachcianka. Można je szybko zagłuszyć tabliczką czekolady, dobrą komedią lub wypadem ze znajomymi.

Istnieje też drugi scenariusz, wymagający odwagi i determinacji do zdobycia kolejnych szczytów. Ta droga nie jest łatwa. Wy maga poświęceń, pracy i wychodzenia ze strefy komfortu. Ma jednak coś, czego ta pierwsza nigdy w życiu Ci nie zagwarantuje. To widok z góry. Przepiękny widok otwierający nowe możliwości, nieznane rozwiązania i szerszą perspektywę na otaczający świat.

Właśnie dlatego, jeśli chociaż przez sekundę zastanawiasz się czy nie warto spróbować swoich sił w szeregach absolwentów Akademii Animatora w Katowicach, zacznij działać. Wieczne analizowanie za i przeciw Ci nie pomoże, a niepotrzebnie dostarczy wątpliwości, skutecznie hamujących Twój zapał i entuzjazm, czyli główne paliwo ludzi sukcesu.
www.AkademiaAnimatora.pl - zobacz kurs na animatora 

Zapisz się, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najgłośniej jak się da, byś czuł naszą obecność i wsparcie. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż kurs. Akademię Animatora tworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą oklaskujemy.