środa, 17 lipca 2013

Kurs Animatora Wrocław

Jest takie miasto, które ma w sobie bardzo dużo miłości. Pojawia się ona w różnych miejscach, ale najbardziej widoczna jest oczywiście na moście Tumskim. To właśnie tam zakochane pary pokazują swoją miłość poprzez symboliczne zawieszenie kłódki na jednej z kondygnacji i wyrzucenie kluczyka. Ze względu na te dobre skojarzenia Wrocław, bo to o nim mowa, rozwinął nową markę WrocLOVE. Dlaczego o tym wspominamy? Absolutnie nie bez powodu. Wierzymy w różne rodzaje miłości. Wyróżniamy tę do ukochanej osoby, rodziców, przyjaciół, zwierzątka i ulubionych rzeczy lub wspomnień. Miewa różne natężenie i moc ale zawsze jest dobra. Akademia Animatora wzięła pod swoje skrzydła szczególny typ miłości, czyli tę skierowaną do dziecka.

Działamy w imię maksymy „wszystkie dzieci nasze są”, wszystkim chcemy dać miłość i poczucie bezpieczeństwa oraz chcemy, by zajmowali się nimi wykwalifikowani animatorzy, którzy wiedzą co robią. Zbyt często widywaliśmy sale zabaw, eventy branżowe, zawody sportowe oraz imprezy okolicznościowe, gdzie temat animacji był potraktowany po macoszemu. Gdzie Dzieci, jako klienci, byli wręcz lekceważeni. Brak szacunku do dzieci, jako do Małych Ludzi, to też bardzo poważny problem. Postanowiliśmy to zmienić z miłości do dzieci i rodziców, dlatego w ramach Akademii Animatora działamy również we Wrocławiu. Filozofia tego miasta jest nam niezwykle bliska, stąd nasza obecność w tym cudownym mieście!

A teraz – zastanów się przez chwilę... Czy masz serce pełne miłości? Czy uśmiechasz się często? Czy dostrzegasz rozsiane po całym mieście krasnoludki? Czy śmiejesz się na ich widok? Czy masz w sobie energię, którą chcesz się podzielić? Jeśli tak właśnie jest również w Twoim przypadku, Gratulacje! - Masz naturalny talent patrzenia na świat oczami dziecka. To bardzo ważne, ponieważ Animator zabaw dla dzieci jest swojego rodzaju łącznikiem między światem dzieci a światem dorosłych. To tłumacz, ambasador i konektor. Właśnie dlatego tak ważne jest, byś miał tę iskrę w sobie - resztę my wyłowimy. Zaprowadzimy Cię do miejsca, gdzie razem z innymi adeptami
przejdziesz na jaśniejszą stronę mocy :) Damy Ci miecze świetlne i powiemy jak się nimi posługiwać :) No dobrze to był żart :) ale damy Ci farbki oraz masę balonów, z których między innymi takie miecze nauczysz się robić samodzielnie. I co najważniejsze? Nie zawahamy się ich użyć :-) W tej pracy zabawa to podstawa, dlatego już podczas kursu Animatora zabaw dla Dzieci, nauczymy Cię czerpać radość z każdej minuty pracy z dziećmi. Dzięki temu od razu wczujesz się w klimat i wyzwolisz swoją kreatywność. My ze swojej strony gwarantujemy - zrobimy wszystko dla Ciebie, żebyś poczuł każdą komórką swojego ciała, że jesteś we właściwym miejscu! Nasze progi opuściło wielu cenionych dziś animatorów, którzy kiedyś tak jak dziś Ty, przekroczyli próg naszej Akademii.

Obecnie, nasi Absolwenci wymyślają programy rozwojowe, prowadzą agencje marketingowe i eventowe. Są ludźmi sukcesu, spełniającymi swoje marzenia o budowaniu miejsc bezpiecznych dla maluchów. To dzięki takim ludziom, na mapie Polski przybywa profesjonalnie prowadzonych sal zabaw, które mają pieczę nad Twoim dzieckiem, kiedy robisz zakupy. To oni organizują niezapomniane imprezy urodzinowe, z których zdjęcia będą ważną ozdobą rodzinnego albumu. Bez animatorów zabaw dziecięcych, nie może odbyć się żadna szanująca się impreza plenerowa czy sportowa. Wszędzie tam, gdzie są dzieci, spotkasz cudownych rozdawaczy uśmiechu z Akademii Animatora!

Brzmi interesująco? Czujesz, że możesz dołączyć do naszej drużyny? To świetnie, bo czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami. Pełni dumy i dobrej energii, witamy w naszych progach i zapraszamy do wspólnej przygody. Dzięki nam zobaczysz więcej, a pod koniec dnia nic nie będzie już takie jak dotychczas. Znajomi zaczną inaczej na Ciebie patrzeć, rodzina może mieć nowe spostrzeżenia dotyczące Twojej osoby. Dlaczego? Ponieważ zaczniesz emanowac fantastyczną energią, Twoje oczy nabiorą blasku, pojawią się w nich cudowne ogniki, a kości policzkowe będą coraz wydatniejsze dzięki uśmiechowi. Będziesz jedną, wielką, pozytywną zmianą.

Zapraszamy na naszą stronę: www.AkademiaAnimatora.pl/wroclaw/


Przyznasz, że to ciekawa perspektywa na życie, prawda? Świat animacji czeka na taką perełkę jak TY. Podążaj za wrocławskimi krasnoludkami i znajdź właściwy kurs na spełnianie marzeń. Chętnie Ci w tym pomożemy, bo co jak co, ale na urealnieniu snów znamy się jak nikt inny. Będziemy edukować, trenować i pokazywać różne techniki, by potem kibicować Ci całym sercem w procesie wprowadzania wszystkich nauk w życie. Bo najważniejsze to zacząć działać. Spełniaj swoje marzenia, daj się porwać życiu i wyciskaj je jak cytrynkę. W Akademii Animatora, pokażemy Ci jak tego dokonać!