środa, 17 lipca 2013

Kurs Animatora Trójmiasto

Jest takie miejsce, łączące siłę trzech wielkich aglomeracji. To Trójmiasto. Na jego temat można pisać książki. Jest pełne energii, pozytywnych wibracji, historii, romantycznych zakątków i wspaniałego flow. Garną się do niego młodzi ludzie szukający nieszablonowych rozwiązań, ciekawych możliwości rozwoju oraz dobrej zabawy. Te wszystkie cechy, łączy w sobie Akademia Animatora.

Nie trzeba być śmiertelnie poważnym aby być w pełni profesjonalnym. Jeśli masz dosyć ciasnego garnituru i niewygodnych garsonek, czas je porzucić! Jeśli cierpisz w powodu braku kolorów w obowiązującym dress code, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jeśli na samą myśl o wstaniu rano do pracy robi Ci się źle na sercu, my otwieramy na Ciebie swoje ramiona. Życie składa się pięknych momentów, ulotnych chwil. Życie to sztuka dostrzegania radości w promieniach słońca, uśmiechu dziecka, smaku lodów waniliowych z kolorową posypką :-) Często w wirze codzienności, biegu od klienta do klienta, zapominamy o tych małych puzzlach, tworzących kompletny obraz. Jeśli czujesz, że brakuje Ci w życiu odrobiny magii i energii, pomożemy Ci je wprowadzić do Twojej codzienności.

Kim jesteśmy? Zaklinaczami marzeń, kreatorami wspaniałych wspomnień, architektami emocji i nauczycielami. Co robimy na co dzień? Pomagamy setkom osób odnaleźć swoje ukryte talenty i zapomniane potencjały, szukając iskry radości, którą chcemy rozpalić. Witaj w Akademii Animatora, miejscu gdzie zatrzymamy czas i zdefiniujemy go na nowo. Witaj na nowej ścieżce życia. Witaj wśród przyszłych bohaterów! :-)

Bardzo się cieszymy, że chcesz dołączyć do naszej rodziny, szczęśliwych animatorów zabaw dla dzieci i animatorów czasu wolnego. Czeka na Ciebie wspaniałe szkolenie, które pokaże w jaki sposób stać się najlepszym z możliwych profesjonalistów. Pokażemy Ci, jak zarządzać uśmiechem oraz emocjami, które u dziecka potrafią zmieniać się jak w kalejdoskopie. Nauczymy jak być McGiverem i tworzyć coś z niczego. Kreatywność jest jedną z najmocniejszych cech każdego Animatora.

Wyposażymy Cię we wspaniałe umiejętności malowania buzi i kreowania wymyślnych kształtów z balonów. Przypomnimy jak to było, kiedy sam doświadczałeś radości z posiadania kolorowych wzorów na policzkach, dzierżąc dumnie ukochanego balonika! Nauczymy wystawiać oskarowe sztuki, wygrywać w berka i rozplanować zabawę na placu zabaw. Wszystko po to, byś czuł, że jesteś prawdziwym kapitanem statku, zwanego zabawą! Czujesz się bezpieczniej? To dobrze, bo właśnie takie uczucie chcemy w Tobie wywołać. Wiemy, że czasami dzieci mogą przestraszyć ;) Wiemy, że mają niespożyte pokłady energii (swoją drogą, ciekawe skąd ją biorą, prawda? ) Wiemy, że zadają milion pytań, oczekują miliona odpowiedzi i pragną zrealizować milion marzeń na minutę, ale to właśnie dzięki nim praca animatora jest tak fascynująca. Boisz się nudy? Tutaj tego nie zaznasz. Codziennie czeka na Ciebie nowa przygoda, nowi bohaterowie i nowe, fascynujące wątki, które warto poznać. To będzie coś absolutnie fenomenalnego i na zawsze zmieni Twoje życie.
Gwarantujemy Ci też jeszcze jedną rzecz - piękne wspomnienia, które na długo zagoszczą w sercu i umyśle. Pojawią się chwile pełne szczerego uśmiechu dzieci, zobaczysz w oczach uwielbienie, spełnienie i niewyobrażalne szczęście. Poznasz ich spojrzenie na świat i sprawdzisz jak wiele można jeszcze im pokazać. W ich świecie będziesz zaginać czasoprzestrzeń, sprawiać, że to co nierealne staje się jak najbardziej namacalne. A wszystko to, dzięki jednej decyzji, która przyprowadziła Cię do Akademii Animatora w Trójmieście.


Czekamy na ludzi otwartych, pełnych wiary w to, że można zmienić świat uśmiechem, takich co chcą czerpać pozytywną energię z prostych chwil. Dzięki naszemu zaangażowaniu i Twojemu nastawieniu, możemy stworzyć coś absolutnie genialnego – najlepszą wersję Ciebie, która będzie radosna, autentyczna i przede wszystkim profesjonalna. To pozwoli Ci nabrać pewności siebie i uwierzyć, że wszystko będzie dobrze :)


Cieszysz się? Właśnie zaczyna się coś ekscytującego :) Rozwiń skrzydła swojego potencjału, daj się ponieść fantazji i pozwól sobie płynąc z prądem. Najlepsze dopiero przed Tobą! Cieszymy się, że ten genialny etap zaczynasz właśnie z nami. Akademia Animatorów będzie Cię wspierać, 3mać za Ciebie kciuki i co najważniejsze, uczyni członkiem motywującej społeczności, która zawsze wspiera, odpowiada na pytania, inspiruje i dodaje siły do realizacji wyznaczonych celów.

Przekraczając próg Akademii Animatorów zyskujesz grupę kibiców, będących z Tobą na dobre i na złe. Przyznasz, że to wspaniała okazja, prawda? Zapraszamy na naszą stronę www.AkademiaAnimatora.pl