środa, 17 lipca 2013

Animator Kurs - Kraków

Świat dzieci jest magiczny. Nikt tak jak maluchy nie potrafi spojrzeć na świat. Posiadają nadprzyrodzoną zdolność, która z czasem niestety zanika. To wyobraźnia. Nie zmącona prawami logiki oraz normami społecznymi. To właśnie dzięki niej zwykłe pudełka zmieniają się w najpiękniejsze wille, klocki lego mają miliard zastosowań, z piasku można stworzyć wspaniały zamek, a lalki są - prawdziwymi dziećmi. 

 Pamiętasz jeszcze te czasy, kiedy wszystko było możliwe? Przypominasz sobie momenty, w których wystarczyło zamknąć oczy, by przenieść się do magicznych krain? Pamiętasz jak pierwszy raz udało Ci się zrobić fikołka na trzepaku, odnaleźć drugą drużynę w podchodach lub wdrapać na najwyższą kondygnację drabinki? Kiedyś to było coś, prawda? Byłeś królem swojego życia, mogłeś zrobić i osiągnąć wszystko, a w Twojej głowie nie było żadnych ograniczeń. Nie było lęku. Nie było strachu. Była czysta radość z tworzenia czegoś nowego, snucia wielkich planów i marzenia na wielką skalę. Dziś większość dorosłych osób gubi te naturalne dla dziecka mechanizmy, dając się skuć w kajdany odpowiedzialności, powinności i ograniczeń nakładanych przez społeczeństwo. Każdego dnia widzimy jak masa ludzi rezygnuje ze swoich pragnień, na rzecz bieżących spraw, zapewniających podstawową formę egzystencji. Na szczęście nie wszystko stracone i jest jeszcze szansa zatrzymać się i odzyskać dawne różowe okulary.


Przechadzając się uliczkami malowniczego Krakowa, oglądając pomnik Smoka, odpoczywając na Starym Rynku i wsłuchując się w linię melodyjną hejnału, wpadliśmy na pewnie pomysł. Tak piękne miejsce będzie idealne do stworzenia Akademii Animatora, czyli szkoleń Animatorów Zabaw dla Dzieci oraz Animatorów Czasu Wolnego, które zagwarantują Ci szczęśliwy powrót do łatwiejszych czasów , swojego dzieciństwa. Akademia Animatora ma za zadanie pokazać Ci możliwości rozwoju, przy jednoczesnym odnalezieniu małej wersji Ciebie, która nadal siedzi gdzieś w sercu. Może jest nieco zapomniana i wymaga odkurzenia, ale ona nadal gdzieś tam jest. 

 W Akademii Animatora w Krakowie łączymy wszystkie pozorne sprzeczności w jedną, logiczną całość. Wszystko po to byś stał się najlepszą wersją samego siebie. Tylko tak będziesz się rozwijać. Mając koło siebie doświadczonych trenerów, będziesz sukcesywnie wzrastać, zdobywając nowe kompetencje i wypracowując swój własny styl zarządzania i organizowanie imprez. Każdego dnia dokonujemy masę wyborów. Część z nich jest mało istotna, część wręcz przeciwnie, ale w każdej minucie decydujemy się na konkretne działania. 

Właśnie dlatego mówi się, że od prawdziwego sukcesu nie dzielą Cię miliony lat świetlnych a jedna, mała, z pozoru nic nie znacząca minuta, w której patrzysz w swoje serce i już wiesz co jest Twoim celem. To ten moment warunkuje Twoje przyszłe powodzenie. Jeśli więc czujesz, że czas coś zmienić w swoim życiu, zapraszamy na profesjonalne szkolenie do Akademii Animatora w Krakowie.Dzięki kursom Animator Zabaw dla Dzieci oraz Animatora Czasu Wolnego, organizowanym przez Akademię Animatora w Krakowie chcemy ją odkryć i ponownie dopuścić do głosu. Nie musisz być śmiertelnie poważny, by być cenionym profesjonalistą i rozwijać się zarówno w sferze duchowej jak i zawodowej. Nie musisz wybierać między zdrową zabawą, a „dorosłą” odpowiedzialnością. Wiesz dlaczego? Bo znaleźliśmy złoty środek.
Pomożemy Ci na nowo spojrzeć na świat oczami dziecka. Jak? Wystarczy, że pobudzimy pewne mechanizmy :-) To całą magia. Zaprosimy Cię do naszej Akademii na krótki kurs, podczas którego pokażemy Ci jak obecnie bawią się dzieci, na co zwracają uwagę, co im się podoba, a co omijają szerokim łukiem. Dowiesz się np. jak z balonów stworzyć coś niesamowitego. Może też i nieco Cię ubrudzimy …ale nie martw się, najwyżej wyjdziesz z malutkim motylkiem na lewym policzku :-) Wszystko jest dla ludzi, o ile wie się jak używać poszczególne rzeczy, a my wiemy. Jako Akademia Animatora mamy kilkanaście lat doświadczenia :-) 

Oprócz świetnej atmosfery, dużo uśmiechu i pozytywnej energii zapewniamy bardzo duża dawkę wiedzy merytorycznej z zakresu animacji czasu wolnego oraz animacji zbaw dla dzieci, rozpatrywanej w wielu aspektach. Nauczysz się zarządzania czasem, emocjami, sytuacjami kryzysowymi. Rozbudzi się w Tobie kreatywność, wypracujesz lub udoskonalisz kompetencje managerskie. Poznasz również mechanizmy rozwoju dziecka. Dowiesz się jakimi posługuje się wartościami i w jaki sposób reaguje i przetwarza, dostarczane przez świat bodźce. Sprawdzisz też swoje reakcje na różne i ciekawe sytuacje :-) Wyjdziesz naładowany, zrelaksowany i uśmiechnięty, pełen nowych pomysłów i pozytywnych wrażeń!
Co możesz zrobić z otrzymaną wiedzą i pokładami energii? Oczywiście wykorzystać! Kurs animatora zawsze może CI się przydać! Możesz rozpocząć nowy etap w karierze zawodowej, składając swoje CV do agencji marketingowych, eventowych, firm zajmujących się animacją kultury, animacją czasu wolnego i zarządzania przestrzenią dziecięcą. 

Zapraszamy na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Krakowie - www.AkademiaAnimatora.pl/Krakow/Możesz też pójść krok dalej i rozpocząć samodzielne i niezależne działania. Coraz częściej rodzice szukają kogoś, kto zajmie się organizacją imprez okolicznościowych ich dzieci. Kolejną możliwością jest wykorzystanie swojego potencjału i nabytej wiedzy nie tylko w grupie odbiorców poniżej piętnastego roku życia. Możesz z miejsca rozpocząć działanie na różnych płaszczyznach rozwoju! Pamiętaj - „sky is the limit”! Możesz osiągnąć wszystko, a Akademia Animatora Ci w tym pomoże!