sobota, 20 lipca 2013

Kurs Animatora Warszawa

Czy chcesz zostać Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci? Chcesz dowiedzieć się krok po kroku na czym polega praca Animatora Zabaw? Chcesz poznać pracę Animatora "od zaplecza"? Chcesz dowiedzieć się, jak profesjonalnie przygotować się do eventu i o niczym nie zapomnieć, aby nie być zaskoczonym? A może chcesz usystematyzować wiedzę? Nie chcesz się uczyć na własnych błędach? Nie masz czasu na czytanie setek książek, artykułów, wyciąganie wniosków?

Serdecznie zapraszamy do udziału w certyfikowanym kursie „Animator zabaw dla dzieci”.

Akademia Animatora prowadzi profesjonalne kursy dla Animatorów zabaw dla dzieci w Warszawie i w innych miastach Polski. Przygotuj się do roli Animatora – zdobądź nowe umiejętności i uzyskaj certyfikat!

Akademia Animatora 

Czy pracę można połączyć z pasją? Czy chcesz zmienić coś w swoim życiu? Robić coś, co daje ogromną dawkę satysfakcji, endorfin, radości? Przy czym - czy chcesz połączyć to dobrze wynagradzaną pracą? Wynagrodzenie dla Animatora za organizację urodzin dla dzieci to stawka średnio na terenie Polski między 250 a 450 zł za 1,5 do 2 h. W Warszawie nawet do 600-800 zł.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Trenerów, którzy na co dzień zajmują się organizacją jednych z największych eventów w Polsce oraz przeszkolili tysiące profesjonalnych Animatorów w całej Polsce!

Wielu Absolwentów Warszawskiej Akademii Animatora na szkolenie przychodziło z ciekawości, chęci nauczenia się czegoś nowego dla siebie i swoich dzieci czy podopiecznych. Dzisiaj mają własne firmy Animacyjne, sale zabaw oraz organizują wiele lokalnych imprez!

Przychodząc na kurs Animatora Zabaw, poznasz tajniki dobrej animacji zarówno od strony technicznej, ale i zaczerpniesz wiedzę nie tylko teoretyczną, a także praktyczną!

Dlaczego warto?:
- Szkolenia na europejskim poziomie, z marką Akademia Animatora
- Nauka poprzez zabawę co daje niesamowite efekty w praktyce,
- Nowatorski system nauczania, który przedstawia najważniejsze kwestie, a dobór intensywności pozwala na łatwe ich zapamiętanie
- Dostęp do ofert pracy w animacji zarówno w Polsce jak i za granicą,

- Wdrożenie się w świat animacji krok po kroku
- Dla chętnych praca na eventach pod okiem doświadczonych animatorów
- Obcowanie z pozytywnymi, otwartymi i nastawionymi na pomoc Tobie ludźmi

Kurs trwa ponad 8 godzin. Podczas szkolenia są zapewnione wszelkie potrzebne materiały.

Co ważne - uczymy Cię zasad bezpieczeństwa, prawidłowego zastosowania produktów. fachowej terminologii, przy czym uczymy zastosowania w realiach Polskich eventów,, a nie tak zwanej "książkowej teorii" - abyś podczas swojej pracy Animacyjnej był prawdziwym profesjonalistą.

AKADEMIA ANIMATORA - SZKOLIMY Z PASJĄ PROFESJONALNYCH ANIMATORÓW ZABAW -  DOŁĄCZ DO GRONA NAJLEPSZYCH - DOŁĄCZ DO ANIMATORÓW AKADEMII ANIMATORA!

Sprawdź terminy i zapisz się teraz na stronie:

www.AkademiaAnimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/