środa, 17 lipca 2013

Kurs Animatora Bydgoszcz

Często słyszy się, że Bydgoszcz niegdyś była smutnym miastem. Natomiast my w Akademii Animatora uważamy, że Bydgoszcz, Wyspa Młyńska, Przystań, jest miejscem pięknym, niezwykle urokliwym, i magicznym – miejscem, do którego chce się wracać, miejscem, pełnym uśmiechu i serdecznych ludzi! Dlatego też Akademia Animatora tak często organizuje szkolenia w pięknym mieście Bydgoszcz!

Weź czerwony mazak i zamaszystym ruchem zaznacz miejsce, gdzie odbywają się kursy organizowane przez Akademię Animatora. Dlaczego? Ponieważ za drzwiami sali szkoleniowej, znajduje się wspaniała kraina pełna śmiechu, pozytywnej energii i okrzyków radości. Jesteś ciekaw co wywołuje te emocje? Otóż odbywa się tam kurs animatora zabaw, gdzie setki osób zmieniło już swoje życie i odnalazło powołanie.

Kto może wziąć udział w szkoleniu? Każdy, kto ma w sercu miłość, zacięcie do pracy z dziećmi oraz odrobinę chęci, by poszerzyć swoje horyzonty myślenia. Trenerzy Akademii Animatora wyjmą Cię z „pudełka”, w którym jesteś obecnie i pokażą zupełnie nowy sposób postrzegania świata. Spędzisz wyjątkowy czas w gronie ciekawych osób. Naładujesz akumulatory, a także zaczniesz pokonywać swoje własne bariery. Organizatorzy zaplanowali dla Ciebie masę atrakcji, począwszy na tworzeniu gigantycznych baniek mydlanych, poprzez tworzenie różnych kształtów z balonów, na malowaniu twarzy skończywszy. Dzięki tym zajęciom rozbudzisz swoją kreatywną stronę oraz duszę artysty. Zapragniesz tworzyć oryginalne konstrukcje i kolorowe kształty, ale co ważniejsze, będziesz chcieć się tym dzielić z całym światem. Dlaczego? Bo na własnej skórze zobaczysz, jak wiele radości sprawia odkrycie i zaspokojenie potrzeb swojego wewnętrznego dziecka. Każdy z nas je w sobie ma. Na kursie animatora czasu wolnego oraz animatora zabaw dla dzieci, nauczysz się je dostrzegać i słuchać jego wewnętrznego głosu. Zrozumienie siebie, pozwoli Ci na dokładniejsze poznanie i zdefiniowanie mechanizmów działania innych ludzi. Dzięki temu staniesz się najlepszym animatorem na świecie, a Akademia Animatora z radością Ci w tym pomoże.

Dlaczego powstało takie miejsce? Bo każdy, kto tworzy Akademię Animatora ma jedną misję, zadbać o to by podnieść standard oferowanych zabaw i sprawić, by każde dziecko mogło bezpiecznie się bawić pod okiem wyszkolonego opiekuna. Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy już pracujesz z dziećmi, na kursie poznasz najnowsze trendy, sprawdzone techniki oraz metody animowania czasu, a także pozbędziesz się niewłaściwych nawyków i nieskutecznych rozwiązań.Praca animatora wymaga ciągłego rozwoju, ponieważ pracuje się z dziećmi, które każdego dnia zmieniają się, odkrywają nowe możliwości, spoglądają inaczej na świat. Dzieci rosną w dużym tempie, dlatego Ty również musisz rosnąć razem z dziećmi :-) Dzięki temu staniesz się prawdziwym towarzyszem i kreatorem zabaw, a nie jedynie obserwatorem.Absolwenci Akademii Animatora zgodnie twierdzą, że szkolenie było bardzo intensywne, sprawnie poprowadzone i co najważniejsze, bardzo ciekawe i nie mające ani chwili nudy! Wyraźnie wyróżniało się na tle innych, dostępnych na rynku, dzięki merytoryce i ciekawemu podejściu mówców. Wielu uczestników zadeklarowało ponowną chęć uczestnictwa, ponieważ była to dla nich świetna zabawa i ciekawie spędzony czas. Jako organizatorzy wierzymy, że jest jeszcze jeden powód, dla którego warto wejść do niezwykłej krainy Akademii Animatora, to networking.

Networking to nic innego jak budowanie relacji i aktywnej siatki kontaktów. Podczas kursu, będzie sporo możliwości nawiązania nowych kontaktów, które mogą przerodzić się w lukratywne propozycje współpracy zawodowej. Po szkoleniu, wielu kursantów otwiera własne sale zabaw, stają się event i project managerami, wykorzystując zdobytą wiedzę w praktyce. Nigdy nie wiesz, kiedy poznasz kogoś, kto całkowicie zmieni Twoje życie. W Akademii Animatora masz pewność, że spotkasz fantastyczne osoby z pozytywnym podejściem do świata i innych ludzi. Z takimi jak oni warto zacieśniać relacje, które w przyszłości mogą stanowić wartościowy kontakt biznesowy. Jako organizatorzy staramy się tworzyć wokół projektu zgrana społeczność, chętnie dzielącą się nabytymi doświadczeniami i nowymi, ciekawymi strategiami. Dbamy o to, by nikt nie został bez opieki i odpowiedzi na nurtujące pytania.


Właśnie dlatego nie warto wierzyć w stereotypy na temat Bydgoszczy. Bydgoszcz to wspaniałe, pełne magii, uroczych zakątków i uśmiechu miasto, trzeba jedynie wiedzieć, które drzwi prowadzą do zaczarowanej rzeczywistości. Później zostaje już je tylko otworzyć! Stań się na chwilę Dzieckiem, a zrozumiesz, o co chodzi :-)


Zapraszamy na Kurs Animatora w Bydgoszczy, www.AkademiaAnimatora.pl/bydgoszcz/