środa, 17 lipca 2013

Kurs Animatora Poznań

Mówią, że Poznań to miasto doznań. To prawda, bo uświadczysz tam wiele wspaniałych rozrywek, poznasz mnóstwo fantastycznych zakamarków, być może przeżyjesz nawet przygodę swojego życia. Kto wie, w końcu nigdy nic nie wiadomo. Są w Poznaniu takie miejsca, obok których nie da się przejść obojętnie. Wzruszają, wzbudzają podziw, entuzjazm, zachwyt. Jesteś ich ciekaw? W przerwie na kawie chętnie CI o nich poopowiadam.W przerwie na kawę? Aż samo nasuwa się to pytanie, prawda? Bo niby kiedy i gdzie ta magiczna przerwa miałaby się odbyć? Zauważ, że nawet nie zapraszam Cię na kawę, a na przerwę na nią. Nie interesuje Cię dlaczego? Nie wydaje Ci się to dość dziwnym zaproszeniem? Na pierwszy rzut oka może być to nieco osobliwe, prawda? Jednak wierz mi, ma to głębszy sens. Zapraszam Cię serdecznie na kurs Akademii Animatora, gdzie poznasz fascynujące osoby, które właśnie podczas przerwy na kawę opowiedzą Ci o wspaniałych możliwościach tego pięknego miasta. A jest ich sporo, między innymi możesz poznać miejsca, gdzie w praktyce wykorzystasz wiedzę, nabytą podczas kursu animatora zabaw dla dzieci.


No właśnie, ale czym jest Akademia Animatora i dlaczego miałbyś się tam znaleźć? Jest to takie miejsce w Poznaniu, które musi zagościć na Twojej mapie. To właśnie tam na nowo odkryjesz w sobie dziecko, spędzisz miło czas i poznasz najnowsze techniki animacji czasu wolnego i zabaw dla dzieci. A wszystko to w miłej atmosferze wśród ludzi, którzy tak jak Ty chcieli odnaleźć odrobinę magii w szarej rzeczywistości. Nieważne czy masz dzieci, czy lubisz z nimi pracować, czy po prostu chcesz brylować na każdej imprezie. Jeśli lubisz dobrą zabawę, to miejsce jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Każdy z nas miewa chwile, kiedy chce spędzić odrobinę czasu na zabawie. Właśnie w takich sytuacjach Twoje nowe umiejętności będą na wagę złota i sprawią, że staniesz się osobą, bez której żadna impreza nie będzie mogła się odbyć. 

Brzmi ciekawie? Czy udało mi się zdobyć Twoją uwagę? Jeśli tak to teraz usiądź wygodnie i sprawdź, czego możemy Cię nauczyć. Udział w naszych kursach musisz rozpatrywać w kilku aspektach, ponieważ dajemy Ci wachlarz możliwości, które możesz wykorzystać na wiele sposobów. Zacznijmy od tego najbardziej oczywistego, czyli od stania się animatorem czasu wolnego oraz animatorem zabaw dla dzieci. Jeśli właśnie z tym zawodem wiążesz swoją przyszłość, jesteś na dobrej drodze. Nauczymy Cię jak tworzyć angażujące scenariusze zabaw, w jaki sposób prowadzić kolejne urodzinki małych solenizantów, jak rozbudzić kreatywność maluchów i zorganizować najciekawsze i najbardziej ekscytujące zajęcia, na jakich kiedykolwiek były!Będziesz dla nich wspaniałym przewodnikiem po świecie magii i fantazji, a także kreatorem najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. Jako animator czasu wolnego lub animator zabaw dla dzieci, będziesz mogła na przykład zajmować się dziećmi na salach zabaw, ofiarowując im poczucie bezpieczeństwa i dając przyzwolenie na bezgraniczne szczęście. 

Możemy też wyposażyć Cię w wiedzę i umiejętności przydatne do organizowania eventów i różnych ciekawych imprez, którego odbiorcami będą zarówno dzieci jak i ich rodzice. Pokażemy Ci jak zarządzić grupą, w jaki sposób przygotować angażujące atrakcje, jak sprawić, by Twoje wydarzenie odbiło się szerokim echem wśród odbiorców. Dzięki nam Twoja publiczność nie umrze z nudów, a będzie się świetnie bawić i polecać Cię dalej. Pokażemy też co wyróżnia dobrego konferansjera od przygodnego mówcy, którego nikt nie chce słuchać. Dzięki nam nabierzesz pewności siebie, zbudujesz swój wizerunek profesjonalisty i zaczniesz w odpowiedni sposób tworzyć swoją markę osobistą.

www.AkademiaAnimatora.pl/poznan/  - sprawdź, kiedy będzie kurs animatora w Poznaniu :-)Widzisz ile masz możliwości? Możesz wybierać do woli, wystarczy że zastanowisz się czego tak naprawdę potrzebujesz i wpiszesz to do CV. Co sprawia, że to Akademia Animatora jest jednym z ważniejszych miejsc w Poznaniu? Po pierwsze, nieszablonowe podejście. Dzięki niemu nie tworzymy kursów na jeden model. Nie chcemy schematów i utartych ścieżek. Każde nasze szkolenie jest unikalne i tworzone z miłości do dzieci i dobrej zabawy. Po drugie będą uczyć Cię praktycy. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego nie zatrudniamy teoretyków. Jeśli masz się uczyć to tylko od najlepszych, a takich właśnie mamy trenerów. Opowiedzą Ci o własnych przeżyciach, przekażą używane na co dzień strategie oraz zdradzą swoje największe sekrety. A wszystko to w atmosferze śmiechu i niewyobrażalnego luzu, bo wierzymy, że najwięcej uczysz się poprzez zabawę, której jesteśmy gorącymi ambasadorami. Zachęcamy do tego również Ciebie. 


Jeśli czytając ten tekst chociaż przez chwilę poczułeś, że warto coś zmienić, to jest właśnie znak. Proszę, nie zmarnuj go. Ludzie tak łatwo porzucają marzenia na rzecz przyziemnych obowiązków i powinności, budząc się o wiele za późno. Budzą się ze świadomością, że mogli obrać nieco inny kurs. Nie namawiam Cię do drastycznego zwrotu akcji, ale do poświęcenia jednego dnia, by sprawdzić czy kariera animatora jest Ci pisana. Wystarczy jeden mail, by się o tym przekonać. Napisz do nas i doświadcz na własnej skórze magii kursu animatora właśnie tutaj Poznaniu, w zasięgu Twojego wzroku. Nie czekaj i daj sobie szansę!