środa, 17 lipca 2013

Kurs Animatora

Żyć z pasją to robić coś co nas kręci, co daje nam ogromną radość i poczucie spełnienia. Żyć z pasją to szukać inspiracji w codziennych sytuacjach, aby mieć moc, która nas pcha naprzód. Żyć z pasją to wracać po całym dniu pracy nadal pełni wigoru i pozytywnej energii.

A co gdybyśmy połączyli to z pracą zarobkową ? Nic innego jak idealny TEAM, który sprawi, że każdy dzień stanie się naszą przygodą w której kreujemy scenariusze i gramy w nich główne role. Już wiele lat przed naszą erą zauważono korzyści z takiego połączenia. Jeden z chińskich filozofów, Konfucjusz powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

Skoro poświęcamy pracy minimum 1/3 życia to bardzo ważne jest, by przynosiła nam satysfakcję i nie była wykonywana kosztem życia prywatnego. Co więcej, posiadając taką pracę, włożysz w nią o wiele więcej chęci, energii i kreatywności, co z pewnością przełoży się na twoje finanse.

Takie możliwości daje zawód Animatora zabaw dla Dzieci. To idealne zajęcie dla osób, które tryskają energią i świeżymi pomysłami oraz są otwarte na innych. To zawód w którym uszczęśliwiasz zarówno siebie jak i innych.
Obecnie możemy zaobserwować duże zainteresowanie rolą Animatora i coraz częściej jest on niezbędny na urodzinach, weselach, imprezach szkolnych, piknikach czy na wakacjach. Możliwości jest wiele i możemy śmiało stwierdzić, że jest to zawód z przyszłością.


Oto kilka istotnych cech Animatora, które pomogą ci się przekonać, że jest to zawód stworzony właśnie dla ciebie. Animator:
  • to pogodna osoba, otwarta na innych, która w naturalny sposób nawiązuje kontakt zarówno z dziećmi jak i dorosłymi,
  • to świetny organizator i wodzirej z charyzmą
  • wprowadza wesoły nastrój i potrafi szybko ożywić najbardziej znudzonych maluchów.

W zawodzie Animatora zabaw dla Dzieci cechy osobowości pełnią kluczową rolę, ale ważne jest również nabycie nowych umiejętności, które znacznie wzbogacą każdą imprezę z udziałem najmłodszych. Taką możliwość dają szkolenia Animatora. Pozwalają nabyć i rozwijać kompetencje takie jak: tworzenie balonowych kreacji i wielkich baniek mydlanych, prowadzenie zabaw taneczno-ruchowych, Face Painting czy uczą sprawdzonych sposobów angażowania dzieci do zabawy. Często stają się punktem zapalnym naszych możliwości i inspirują do indywidualnej pracy w zaciszu domowym czy też wśród rodziny i znajomych.

Szkolenia w Akademii Animatora to dodatkowo duża dawka praktycznej wiedzy przygotowującej do tego zawodu! Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej, z dużą dawką humoru, który towarzyszy długo po wyjściu z sali szkoleniowej.Jeśli czytasz ten artykuł to prawdopodobnie jesteś jedną z tych osób, które właśnie poszukują swojej pasji, zainteresowań, czegoś co mogliby robić dla odmiany. Kurs Animatora zabaw dla Dzieci to idealny punkt Twoich poszukiwań. Ważne, aby w kreowaniu swojego szczęścia zawodowego nie bać się próbować, szukać i zadawać wewnętrznie pytań takich jak: Co lubię robić? W czym jestem najlepsza ? Jakie są moje mocne strony ? Pamiętaj !


Prawdziwa pasja może Cię znaleźć, ale musisz dać jej szansę!

Zapisz się już teraz i weź ster w Swoje ręce! Zacznij działać już dziś!

www.akademiaanimatora.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/