wtorek, 16 lipca 2013

Akademia Animatora - Zapraszamy na szkolenie własnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie zadanie... Usiądź wygodnie w fotelu z ulubioną herbatą. Zadbaj, by wokół była 
cisza, byś mógł usłyszeć swoje myśli. Wszystko przygotowane? To teraz zastanów się przez chwilę jakim jesteś człowiekiem, co mówią o Tobie inni? Czy jesteś wiecznie wesoły, sympatyczny i nastawiony na budowanie relacji? A może ratujesz świat z opresji i znajdujesz rozwiązania na każdy problem? Może wciąż słyszysz, że bez Ciebie jest smutno i faktycznie odczuwa się brak Twojej osoby w towarzystwie? Lub po prostu masz analityczny umysł, który zwraca uwagę na szczegóły, świetnie planuje oraz organizuje czas wolny? To co przychodzi Ci teraz do głowy, to Twoje naturalne talenty oraz predyspozycje zawodowe i przewagi konkurencyjne!

Co dalej zrobić z tą wiedzą? Oczywiście wykorzystać :-) Jest miejsce, gdzie wszystkie te cechy są niezwykle pożądane i prowadzą do zdobycia przyszłościowego zawodu. Zapraszamy do Akademii Animatora, gdzie podczas specjalistycznych szkoleń oszlifujemy Twoje naturalne talenty tak, byś był najjaśniej błyszczącym diamentem na rynku!

Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodu, który pozwoli Ci na wykorzystanie Twojego potencjału, zapraszamy do przekroczenia progów Akademii Animatora. Właśnie tam za sprawą magicznych umiejętności trenerów, staniesz się kreatorem uśmiechu i prawdziwym zaklinaczem rzeczywistości. Witamy Cię z otwartymi ramionami, jeśli masz otwarty umysł i mnóstwo pozytywnej energii. Te dwa składniki wystarczą do pracy z każdym przyszłym animatorem. Dlaczego? Ponieważ wszystko inne dostaniesz od nas. Dostarczymy Ci niezbędnej motywacji oraz pokażemy jak ją wykorzystać w praktyce. Nakręcimy, naładujemy dobrymi emocjami, a także ponownie odkryjemy w Tobie dziecko. Pamiętasz czasy, kiedy wszystko było prostsze? Kiedy zwykłe rzeczy nabierały zupełnie odmiennego znaczenia? Kiedy wystarczyło zamknąć oczy, by znaleźć się w zupełnie nowym świecie, pełnym magii i czarodziejskich sztuczek? Wtedy wystarczyła odrobina wyobraźni, by zmienić całą otaczającą rzeczywistość. Czy już udało nam się wywołać uśmiech na Twojej twarzy? To teraz pomyśl, że dzięki Tobie za 10 lat, dzieci z którymi będziesz pracować, będą mogły przywołać te wspomnienia. Będziesz współautorem najpiękniejszych chwil w życiu setek małych istot!

Jako animator czasu wolnego lub animator zabaw dla dzieci, trzymając certyfikat ukończenia kursu Akademii Animatora, będziesz móc aranżować i zarządzać eventami oraz imprezami poświęconymi zabawie i wspieraniu rozwoju dzieci. Będziesz uczyć poprzez zabawę, a także pomożesz przeżyć
cudowne urodziny lub inne imprezy okolicznościowe. Dostaniesz szansę poznania mechanizmów pracy z dziećmi, zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz kreatywnego podejścia do różnych sytuacji. To doświadczenie stanie się genialnym fundamentem, pozwalającym w sposób świadomy zarządzać swoją ścieżką kariery. Dzięki nabytym kompetencjom oraz wypracowaniu sprawdzonych rozwiązań, będziesz świetnym kandydatem na stanowisko event managera. Mając obycie w budowaniu czegoś od podstaw, zarządzając procesami, a także grupą ludzi, możesz śmiało składać aplikacje na project managera. Skupiając się na rozwijaniu umiejętności pracy pod presją czasu i zadań oraz tworzeniu strategii i scenariuszy działań, masz możliwość zdobycia pracy jako team leader. Jak widać pojawia się wachlarz możliwości do wykorzystania i tylko od Ciebie zależy, którą wybierzesz.

Animator czasu wolnego i Animator Zabaw dla Dziec jest cenionym autorytetem, rozwijającym świadomość dziecka. Akademię Animatora kończą zarówno osoby, rozpoczynające swoją drogę w tej branży jak i nauczyciele oraz trenerzy z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym. Wszyscy zgodnie twierdzą, że uczestnictwo w kursie było świetnym wyborem. Dostali mnóstwo ciekawej wiedzy, sprawdzonych rozwiązań i metod oraz wspaniałej energii. Dla nich było to interesujące wydarzenie, będące świetnie spędzonym czasem w gronie pozytywnych osób i merytorycznie przygotowanych mentorów. Będąc na kursie animatora zabaw dla dzieci, nauczysz się tworzyć balonowe kreacje, poznasz najnowsze trendy w malowaniu twarzy oraz zapoznasz się z najmodniejszymi zabawami. Pokażemy Ci jak zbudować swój autorytet, skupić uwagę grupy, zachęcić ją do działania. Nie zapomnimy przy tym o bazowaniu na Twoich talentach. Pamiętaj, jeśli znasz i umiesz wykorzystać to, co masz naturalnie przypisane, nigdy nie będziesz mieć konkurencji! Będąc najlepszą wersją samego siebie i w odpowiedni sposób budując swoją markę osobistą, zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce na rynku pracy. Jak zrobić to najskuteczniej? Obserwując tych, którzy odnieśli sukces, bo mają już za sobą tysiące mil długiej i żmudnej podróży na szczyt. Trenerzy z Akademii Animatora chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami, podpowiadają jak ominąć kolejne przeszkody, a także jak wspinać się po kolejnych szczeblach kariery zawodowej. A wszystko to w miłej atmosferze, dbając o Twój rozwój.


Gotowy na podjęcie wyzwania? Akademia Animatora czeka właśnie na Ciebie! Zapraszamy :-)

Wejdź na www.AkademiaAnimatora.pl i poszukaj szkolenia najbliżej Ciebie!